Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozem pouzivat samoopalovacie mlieko ked sa chcem sucasne opalovat na slnku????

DollyBaby

Ja som tiez dost biela, v lete budem robit a moc casu nebudem moct mat na opalovanie. rsp. ziaden cas ako mam teda pouzivat samoopalovacie aby som nevyzerala ako gepard? a aby som zas nebola ako vapenka

bibba

ano a dokonca si myslim ze je este lepsie pouziwat samoopalowacie mlieko wtom pripade ked uz pokozku opalenu mas. na zwyraznenie. uplne najhorsie co moze baba urobit je natriet si to na swoju bielu pokozku, lebo ked to potom schadza je to samozrejme wiac widiet a posobi to otrasne a flakato. a urcite samoopalowacie mlieka nenatierat wiac dni po sebe! to sa uz sprawi taka hruba hneda wrstwa, ze ta ked schadza je to katastrofa. uz neraz som widela baby co len prosili aby im to co najrychlejsie zmizlo lebo na konci to mali dost nerownomerne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mozem pouzivat samoopalovacie mlieko ked sa chcem sucasne opalovat na slnku???? - Fórum - ZDRAVIE.sk