farba schwarzkopf, tmavoplava ako chyta na hnedych vlasoch?

Príspevok v téme: farba schwarzkopf, tmavoplava ako chyta na hnedych vlasoch?
paleta

Rada by som si zafarbila cele vlasy. Teraz mam tmavohnede a na nich svetloplavy a blond melir melir. Chcela by som vyskusat tmavoplavu farbu Natural and Easy od Schwarzkop. Chyti mi to na tmavoplavu alebo skor dohneda alebo tmavohnedo? Je to cislo 550. Dakujem. Poradite mi? Je to dobra farba, chyta ako na obrazku alebo aspon podobne? nebude to velky rozdiel na mojich vlasoch?

kavika

ahooj...mam 13 rokov chcela by som si dat ciernu farbu na vlasy len vsade pisu ze to nie je vhodne pre deti...tak neviem ci mi to nieco sprawi alebo nie..prosiim poradte mi:)

mnamka257

mno..bleda farba vacsinou na tmave vlasy nechyti a uz vobec nie ked si ich farbis sama...skus si ich farbit postupne.. a postupne si davaj stale bledsiu a bledsiu farbu

mellinda

Nemam sice skusenost priamo s tymto odtienom, ale s niektorymi "svetlejsimi", napr. stredne plava c.400, a vysla mi teda o dost tmavsia, ako obrazok, skoro tmavohneda. Ked si chces dat tmavoplavu, bude to dost tmave si myslim. Pri palettkach je lepsie si kupovat vzdy o stupen svetlejsi odtien ako ten, ktory chces mat podla obrazku.