--Bolesti Hlavy v Zatilku+Unava--

Príspevok v téme: --Bolesti Hlavy v Zatilku+Unava--
lukas l.

Dobry Den. Mam caste bolesti hlavy v zatilku sprevadzane unavou.Za pravym okom pocitujem tlak. ked sa nanho pozriem v zrkadle vidim na duhovke (na strane k nosu) ,ako keby sa my rozpadala. Zistujem ze tie bolesti zatilku su tym vecie cim ja v okoli viac svetla. Vsetko sa my to zacalo asi pred 4 rokmi, tym ,ze som v noci neved spavat.. lahol som si do postele a vkuse som nada dacim rozmyslal aj ked som bol tak unaveny ,ze my bolo as na odpadnutie. O 1/2 roka neskor sa mi zacali tie bolesti hlavy a neopisatelna nesustredenost. najprv som si myslel ,ze to je iba nejaka chripka. Ale ked to neprestalo ani po roku navstivil som doktora ,ktory ma poslal na vysetrenie pecene .. tam my zistili ,ze mam zvysene ASLO. ale nevedia preco.. na ultrazvuke som pecen mal v poriadku. V poslednych dnoch mam uz dost tazke depresije.. Neviem co dalej niekedy prespim cely den a rano sa zobudzam stale ako keby som bol 2 tyzdne na nohach... Prosim Vas poradte my dakto::

inka

to je mononukleoza.vyšetruje sa z krvi,byvaju pri tom zvačšene uzliny na krku a bolest prechadza až do zatylku ale zvačšenie nemusi byt.je to z prekonanych zapalov oslabena imunita,ale medzi študentami moze byt aj nakazliva hovori sa jej aj choroba z bozkavania ale tiez nemusi to tak byt,bol to len typ aby si si nemyslel že ju hned maš.ale je to zdlahava choroba a ma podobne priznaky ako opisuješ.

inka

lukas ja by som ti doporucovala aby si si znova dal urobit vsetky vysetrenia komplexne.moze za tym byt neaka banalita ale aj ine ochorenie.neviem kolko mas rokov ale prvdepodobne mas v tele neaky zapal a ta nespavost je potom spojena stresom z choroby ata vyvolava aj depresie.ja by som ti doporucovala aj vysetrenie n amononukleozu.ta sposobuje velku unavu v tele a aj zvysene aslo.ale to nemusi byt pravda,preto skus ist znova po doktoroch,mozno by som vymenila lekara ked by ignoroval tvoje problemy.