Skusenosti s Alli

Peliška

Ahojte kočky,

ako tak čítam Vaše emaily tak neviem čo si mám vlastne myslieť :)
Ja mám 23 rokov a priemernú postavu, no ale chcela by som mať postavu modelky...kto nie? no ale dôležité je si uvedomiť, že schudnúť sa nedá hneď a tréba k tomu veľa úsilia a odhodlania.preto je to také ťažké a ak niekto potrebuje Alli aby mu dopomohol ku krajšej postave tak nech si to kúpi pretože potom aspoň bude vedieť, že to vyskúšal.

Martina625

ahojte:) ja som tiez uzivala alli a bola som spokojna. Pomohlo mi to schudnut dokopy 10 kg. Ked som zmenila stravovacie navyky, tak viem, ze by som schudla aj tak, ale alli bola velka motivacia - taky vychovny charakter :) drzim vsetkym palce !

fiflena

ahoj, no ja som ho uzivala minuly rok, zacala som v tomto obdobi, proste na jar, uzivala som len jednu capsulu denne pri obede, alebo vecer, ked bol napriklad langos alebo daco vyprazane, a pomohlo mi to dat dole 3 kila, kedze som potrebovala len 5-6 kg dole, cize ma to nastartovalo, davala som si pozor, a na ZNIZENIE NEZIADUCICH FLAKOV pozivajte prosim obycajnu vlakninu psyllium, 2x denne teda pri ranajkach a pri veceri, a nic z toho nebude, naviaze sa tym ten tuk v creve a vsetko bude ako predtym !!! je to super vyrobok, bola som s nim velmi spokojna, a tento rok skusim znovu , oplati sa to !!!

Oldo

Asi vás sklamem, ale žiadna tabletka na chudnutie nefunguje natrvalo. jediý spôsob ako znížiť množstvo tuku v tele, je znížiť množstvo tuku v jedle.
Kliknite na -odkaz odstránený- a získajte zdarma návod na zdravé chudnutie bez jo-jo efektu

Angiee

-odkaz odstránený- si tento clanok,ale ja viem je jednoduchsie a pohodlnejsie uzivat"zazracne tabletky" ako zmenit zivotospravu..len je tiez naivne mysliet si,ze Alli pomoze schudnut a hlavne udrzat si vahu dlhodobo

kwakk

musi sa to uzivat pravidelne, alebo staci pred tym ktorym tazsim jedlom? ja jem zdravo, ale uvazovala som, ze ked mam obcas fakt mlsnu, tak to vyuzit. dalo by sa?

krissty

tak mne alli pomohol.. veľmi, schudla som za dva mesiace vyše 8 kíl..a to som mala to menšie balenie, samozrejme, že som sem tam cvičila a nejedla po 17 hodine, a verte,že sa cítim super,po mesiaci som si obliekla nohavice, ktoré mi boli úplne voľné aj na nohách nielen na brušku,ak by ste mali niekto ešte malé balenie za výhodnú cenu prosím vás kontaktujte ma..moja kamarátka by sa chcela zbaviť tiež nadbytku tuku..

Renča

Ahojte!
Ja som našla na internete taký produkt,že môžem jesť aj mastné a sladké jedlá,že vraj je to novinka na chudnutie a očistenie čriev.Niekto už vyskúšal tie kapsule?www.redukciavahy.sk

lalolka

Dobry den ,ja uzivam alli asi druhy tyzden,a podla mna naozaj pomaha na kontrolu stravy,pokial zjem nieco s viac kaloriami ihned mi to da vediet vedlajsimi ucinkami ,pokiaal jem normalne a dodrziavam presnu znizenu dietu nic take sa mi nedeje ....je to dobree..hlavne nato,ze clovek sa nauci jest ako maaa.....odporucam...ale trea zacat prv s malym balenim

pauli 73

aha, teraz som si prečítala,že si držala prisnu dietu...tak potom sa ti telo zrejme dočistovalo...každopádne to má zrejme na každého iný učinok...