Skusenosti s Alli

pauli 73

Katka :) ale to je tým,že si sa nesprávne stravovala a jedla príliš mastné jedlá a úlohou Alli je tie prebytočné tuky neukladať ale vylúčiť stolicou. ALLI v podstate naučí aj trošku disciplíne v stravovaní. Ja som na začiatku mala také isté problémy ale keď som si dala pozor tak mi nič nebolo a tak som vlastne z jedálnička bola prinútená vylúčiť mastné jedlá. Ono to ani tak nefunguje,že jem všetko a ALLI za mňa chudne :) Ja osobne som s ním pochudla 5kg a viac som ani nepotrebovala.

katy1107

Ja radím nekupovať Alli, držala som prísnu diétu, nepreháňalo ma, na WC som chodila pravidelne (to chodím aj tak) ale potom som to WC mal problém očistiť! A čo bolo najhoršie, začala som mať fľaky na spodnom prádle! (a to som naozaj nemala hnačky !) Robím v zdravotníctve, v bielom oblečení, po týždni som to vzdala, bála som sa vôbec ísť z domu, aby si niekto nemyslel, že mi ušlo. To fakt radšej nech ma ohovárajú, že som tučná ako posr…. Táto skúsenosť ma nadobro vyliečila z pokusov pomáhať si chémiou!

dandy9999

Ahoj, moje skúsenosti s Alli:
beriem ho necelé dva týždne a citim sa úrčite lepšie a môžem si večer spokajne ľahnúť na brucho lebo ma netlači. Ešte som sa nevážila nejlepšie je to po mesiaci ale na šatách viditeľne badám zmenu k lepšiemu. S tou stolisou je to presne tak ako to niekto opisuje. Keď zjem jedlo s veľkým obsahom tuku tak vtedy ma preženie ale pokiaľ si dám ovocie a zeleninu tak je to v pohode. Je to dobré lebo človek sa naučí čo môže jesť. A ešte ani raz sa mi nestalo že by som nestihla na záchod..

karioll

alli a xenical je to iste,funguje to tak,ze okolo 30% tukov sa nevstrebe do krvi,a ked zjes vela tukov,budes mat hnacku.cize je to na "vychovu"spravneho stravovania sa.je tam dost vela kontraindikacii a interakcii a kedze je predpoklad,ze ho budu uzivat obezni pacienti,ktori maju alebo mozu mat chronicke ochorenia v zmysle cukrovky a hypertenzie,doporucujem velmi podrobne prestudovat pribalovy letak

vogue

nejde o žiadny pofidérny výživový doplnok, ale všetkými prísnymi normami schválený liek na znižovanie hmotnosti, z veľkej časti je to však skôr výchovná metóda k chudnutiu, pretože ak nechcete veľkú časť dňa presedieť na toalete, začnete pomaličky, ale isto znižovať objem prijatých tukov a ak naozaj chcete schudnúť, pridáte aj nejaké-to cvičenie, a práve vtedy je ALLI tým výborným pomocníkom, práve vtedy vám podá skutočne pomocnú ruku a chudnutie vám uľahčí, pretože vám pomôže s tukmi, NESMIE sa však užívať dlhšie ako pol roka a treba brať, hoci aj preventívne, vitamínový doplnok s obsahom vitamínov rozpustných v tukoch, teda A D E K, nakoľko tieto sú rozpustné len v tukoch, ktoré ALLI z tela vyľučuje

monica gazpio

Neviem, ja osobne s Alli skúsenosti nemám, ale užívanie Alli môže byť škodlivé pre ženy, ktoré sa chcú podobať na modelku z časáka. V praxi to znamená, že ak žena má BMI nižšie ako 28, a užíva to, tak to môže mať mnoho zdravotných dôsledkov. A nehovoriac o pečeni a obličkách a stres z toho, aby neprijala čo i len gram tuku, ako odporúča leták. Leták odporúča prijať najviac ak sa nemýlim max. 15 g tuku. Vypočítala som si, že pri mojej výške by som musela vážiť min. 83 kg, čo chvalabohu nemám. Odborníci rozhodne neodporúčajú užívať alli pri zhadzovaní zopár vianočných kíl, poprípade veľkonočných. A pred tou lekárničkou aj ja hovorím, klobúk dolu ! Málo je dnes takých, ktoré uprednostnia zdravie zákazníkov pred namastením vrecák lekárne.

MARISA116

mimi99_ tak ja cvicim len raz na den lebo nemam cas pred mojou malov dcerkou vies ale aj moja sestra pije tie tabletky a us chudla kilo tak neviem na kazdeho inak zabera ja som sa este nevazila a ties as tak necvicim