Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bradavicky na ruke, nohach

jajkafr

No ja som bola zmrazovať na kožnom raz potom som bola na kontrolu a povedala že dobre a asi o mesiac som mala bradavice späť a boli väčšie

karioll

to sa vypaluje tekutym dusikom,musi sa ist viac krat ,aby sa vypalil aj koren bradavice,po nom ti ostane mala jamka,ale to casom zarastie.ak sa to takto neurobi,bude sa ti to stale vracat.a nezabudni,ze bradavica je virus

jajkafr

Mala som bradavice na rukách bola som to zmrazovať na kožnom, ale po chvíli sa mi vrátili späť. Kúpila som si v lekárni Duofilm a zabral natierala som si bradavice každý deň neviem ako dlho a nezostala mi ani jazvička po nich už to je vyše roka :)

PetraBrin

ahojte,
vcera som si kupila Verucida (nejaky bilinny vytazok na boj s bradavicami)Mam jednu malu na dlani. Zatial si to natieram len takpovediac den. Je to nejaka zlta vodicka, ktoru si nakvapkate na vatu alebo sparatko na usi a cely den (priebezne, nie neustale) si tu bradavicu (ce) potierate. Zatial sa to prejavuje asi tak, ze mam zacervenanu bradavicu a okolo nej jemne zozltnutu kozu. Ked na tom tu vatu podrzim par sekund citim take male palenie. Napisem finalne info po niekolkych dnoch ci mi to pomohlo :)Dufam, ze to bude po niekolkych dnoch a nie tyzdnoch ci mesiacoch. Zatiiim.

krisstin24

xixia

a za aký dlhý čas ti ten duofilm pomohol? a ako veľké si mala tie bradavičky? ja si ich tiež natieram duofilmom už cca 1 mesiac ale nič moc - zdá sa mi že stále stíhajú dorastať...:(((

bradawicowa

ahojte, aj ja som mala tieto bradavice na nohach, minuly rok, ale uz som sa vyliecila. kozna mi predpisala taky roztok Verrumal a je to tiez ako lak na nechty, aj to tak smrdi:) ale velmi mi to pomohlo.

xixia

Ja som mala bradavice na rukách aj na nohách a nepomáhalo mi ani vypaľovanie - bolo to zdlhavé a veľmi pomaly sa to odstraňovalo. Všetky možné mastičky som použila a nič...Ale nakoniec som objavila super liečik...na bradavice.Volá sa to Duofilm a kúpiš ho v lekárni. Ak to máš naozaj bradavice tak ti to pomôže, lebo mne po tom uplne zmizli. Vyzerá to ako priesvitný lak na nechty aj s tým štetčekom to je. Natieraj si s tým bradavice a oni sa ti po čase budú tak zlupovať. Vždy si zlupni tú kožku čo sa ti bude odlupovať a opäť to natri tým Duofilmom. Takto postupne sa ich bezbolestne zbavíš... Len keď máš akurát zlupnutú kožu a natrieš to, tak to trošku svrbí alebo páli, ale to vydržíš...Mne to pomohlo..Pekný deň

krisstin24

Ahoj, aj ja mám tento bradavičkový problém, už pekne dlho/niekoľko rokov/...a neviem sa ho zbaviť....chodím aj kožnej - tá mi to zmrazovala dusíkom ale po čase sa to opäť vyskytlo na tom istom mieste. Teraz sa mi to začalo rozširovať aj po druhej ruke - také malé bodky, natieram si to aj duofilmom ale nič nepomáha....už som zúfaláááá...hanbím sa za svoje ruky ale naozaj neviem ako sa tej pliagy zbaviť...Prosím poraďte - aj nejaké "ľudové lieky" - prijmem hocičo, len aby to fungovalo...Ďakujem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bradavicky na ruke, nohach - Fórum - ZDRAVIE.sk