Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ikonka uzivatelov :)

Príspevok v téme: ikonka uzivatelov :)
allla

no takze ja tuto stranku navstevujem pomerne dlho,a kolko krat som tu prisla nikdy som nevedela,ci cakat minutu,hodinu ci den kym sa dozviem odpoved alebo reakciu ineh uzivatela na tejto stranke..preto by som navrhla aby uzivatel mal nejaky vlastny profil,s ikonkou ci je prihlaseny alebo odhlaseny...a by sa stalo ze uzivatel je odcestovany,mohla by sa nechat nejake verejne oznamenie napisane v profile...tolko :)

ssssssssssss

tak niekedy treba cakat dlhsie inokedy dostanes édpoved hned, tka to je, na co to menit niejakyxm statu som ako na pokeci?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ikonka uzivatelov :) - Fórum - ZDRAVIE.sk