NEVERA :o(((

Príspevok v téme: NEVERA :o(((
nestastna111

ludia, pls neviem co mam robit... :o( Prosim nesmejte sa a nevravte mi ze take veci sa stavaju, len prosim o vas nazor... :o(
Zistila som ze moj priatel ma podviedol :o((( Viem ze mi kazda budete radit vykasli sa nanho, urobil to raz, urobi to znova. Toto vsetko ja viem, ja by som len chcela pocut nazor tych ktory su spolu aj ked tiez zazili v partnerstve neveru. Dokazali ste sa nad to preniest? Fungujete v partnerstve? Je to horsie, lepsie???

Ja fakt neviem co mam robit...

Podviedol ma presne pred rokom. Bola som vtedy dva mesiace mimo SK a je pravda ze sme mali v tom obdobi pauzu, ktoru chcel on. Lenze boli sme spolu v kontakte kazdy den, stale mi pisal a vravel ze to bola chyba ze ma miluje a podobne veci ved viete...
Lenze ja som to zistila ked som si sla zavolaz z jeho mobilu, bo svoj som mala vybity a nasla som mu tam sms od nej. Si pisali v pondelok. CHAPETE???? O tom ako ma nanho chut ake to boli krasne casy ked spa spolu nasmiali ako kone cele noci... no je mi z toho na grc...
Prisahal mi ze to s nou ukoncil este kym som bola prec a odvtedy s nou nebol nijako v kontakte az do tohto pondelka, ked si s nou pisal... Vsetko toto si ja ale pravdaze este overim... tu handru si odchytim a poriesim ju...
Ale dajme tomu ze mi hovori pravdu...

Vas nazor? :o(((

Catrina

gladys: No, co robit, to sa musis rozhodnut sama. Je to kurevnik a vzdy ta bude podvadzat. To co pises sa az zle cita, musi byt hrozne takto zit :( Samej ti bude lepsie. Nemusis sa hned rozvadzat, ale nezi s nim. Trapila by si sa vzdy, ked by isiel von a neprisiel v dohovorenom case, vzdy, ked mu bude niekto volat. Nestoji to za to.

Catrina

Jak ti mohol pisat jak ta miluje a pritom chrapat s inou? To, ze ona je stetka je jedna vec, ale co je on za charakter? To skoci na kazdu stetku co pred nim roztiahne nohy? Uz min. raz ti klamal a ja si myslim, ze to nie je jediny krat, ze ti klame aj teraz. Ja viem, ze ked ho lubis je to velmi tazke ukoncit. Sama som tym pred kratkym casom tiez prechadzala. Lubila som ho, ale videla som, ze to nema buducnost. Nebola som schopna ho opustit a ked sa aj stalo, tak hrozne mi chybal, ze som nemohla ani jest a prosila som ho, aby sa vratil, ponizovala som sa pred nim. Ale nakoniec to aj tak skoncilo a ja som sa z toho dostala a teraz mi je uz dobre. U teba to bude horsie, lebo ste spolu dlhsie :( Je mi to luto, ale co ti musim povedat, aj ked s nim teraz ostanes, skor ci neskor to aj tak skonci. Je to hajzel, zradil, uz mu nikdy nebudes moct verit. Drz sa moja, nie si v tom sama. Chod kadernicke, do sauny, na masaze, rozmaznavaj sa a ked mas chut plakat tak plac, ulavi sa ti.

adka**

tolerovala som partnerovu neveru,stále mi trvrdil,že veď som ti niečo sľúbil...no sú to len sľuby,podviedol ma viackrát a nakoniec podal žiadosť o rozvod.samozrejme partnerku už v zálohe mal.....tá nevedela a možno ani nevie o avantúrach s tými ženami z netu..iba čo jej naklamal.mne ostalo dieťa a skúsenosť raz a dosť!!

miska554

ahoj, no ja by som tolerovala neveru poial by som bola tak dlho prec,,,, a nakolk oste mali pauzu,,,,ale skus sa snim porozpravat v com je problem ze jej pise...

Shrek

mne sa sice nic take nestalo ale kamosovi hej...skratka baba mu tyzden chodila s inym a dozvedel sa to az od ineho kamosa ale odpustil jej to a doteraz spolu chodia...sice je fakt ze sa musi zase budovat odznova dovera ale im dvom to spolu celkom vychadza...a ja osobne by som jej to raz odpustil...zavisi to na tom co je ten tvoj chalan za cloveka...ak ho dobre poznas a myslis ze to uz nespravi tak mu daj druhu sancu...nemusi to vyst ale ak ho mas stale rada tak to stoji za pokus

jasom..

Ja by som si nasla ineho chalana.. nemohla by som spavat s niekym kto ma tak ponizil ze sa vyspal z inou, aj ked tvrdi ze ma miluje.. a tvrdit? To je lahke, rozpravat mile slova vie kazdy!
A keby si mi to stalo /co dufam nie/ verila by som ze najdem takeho ktory to nikdy neurobi lebo ma bude milovat NAOZAJ.. a ak ja dokazem byt verna jednemu a ani pusu na usta nedat inemu, nie to este sex, dokaze to aj chlap.. a ak to on nedokaze, ok, beriem to, je taky ale nech si potom ide za seberovnou..

karioll

vzdy to bude medzi vami a po rokoch vas to zozerie uplne.ja by som nemohol spat s clovekom,ktory ma podviedol.je to nechutne,kolko mala ona pred nim,cize bakteriologicky si sa vyspala s kazdym s kym ona,na to nikdy nezabudni.a keby bol vas vztah ok,nepodviedol by ta.zbav sa ho co najskor

rada

Hlavne ked budes robit nejake rozhodnutia, maj chladnu hlavu. Myslim si, ze by sa nemala hned rozvadzat ale otvorene s nim porozpravat. Po polroku znamosti podvadzanie... nooo, vy ste boli este v stadiu zoznamovania, a myslim si, ze aj po dvoch rokoch znamostiach je skoro na sobas (moj osobny nazor)... Asi by sa mal clovek naucit odpustat ale nie casto. Pokial to pretrvava a stale nieco, asi by som to uz nejako inak riesila ale este nie hned rozvodom.

gladys

poradte, mi prosíim. Som vydatá pár tyzdnov, pozname sa 2 roky,teraz som mu nasla v mobile nafoteny sex s inou zenou-foto je stare rok a pol, je to jasný dokaz jeho nevery.čo mam robit, rozviest sa. Tvrdi ze ma miluje a preto si ma zobral, ale podviedol ma po pol roku vztahu a mozno to pretrvavalo dlhsi cas. Tvrdi, ze odkedy sme mazelia to neurobil a nikdy neuri, ze mu zalezi, len na mne. Sme mladomanzelia a misto stastie prezivam neustale problemy, pred mesiacom som mu nasla tel.hovory o 9 večer, ked bol na tenise, prsiel domov miesto 8 o 10-tenis hral od 6. Volala mu zena s ktorou chodil na angl. Určite s nou predtym nieco mal. Som vedlmi atraktiva-parametre modelky mám VS som ta najlepšia, kt.mal-podla jeho slov a podviedol ma spatou na začiatku vztahu, ako dalej?