preco sa zo spanku budim na hrozny kasel a sucho v hrdle?

mary-anne

okno mam vzdy otvorene a izbu priamo pod horou..
no niekedy sa pristihnem pri tom, ze mam otvorene usta :o)
a teraz aj citim, akoby sla na mna nejaka nadcha..

tak dakujem vam krasne za vase rady :o)

vsetko

zo vsetkeho nieco co ti tu uz napisali.
za a/ suchy vzduch v miestnosti- vyriesis jednoducho, daj si do nejakej nadoby alebo rozrez krabicu z mlieka a napln cistou vodou a postav na radiator alebo na okno ked sa nekuri.
b/ pohar s vodou k posteli
c/ vyssie pod hlavou, daj si este jeden vankus a nebudes sa dusit, no zas ta rano bude boliet chrbat.
d/ Rng ma pravdu ja ti odporucim kupit si sirup v lekarni vola sa SINUPRET je super na odhlienenie.

RNG

Clovek dycha casto ustami v spanku, ked ma hlienami zapchaty nos. Hlieny sa dostavaju z nosa a prinosnych dutin do priedusiek a pluc a sposobuju drazdenie(su plne toxinov a zivychn mikrobov, inac by sa telo nebranilo vyrabanim hlienov).Nakazu v nose a prinosnych dutinach mozno vynicit kvapkamim mnohokrat denne koloidnej striebornej vody, roztoku GSE citricidalpripadne na noc si dat par kvapiek kokosoveho oleja s citricidalom(na sto gramov kokosoveho oleja 10 kvapiek citricidalu)
Na odhlienenie priedusiek a pluc je NAC(acc) a hlavne oreganovy olej.

medička

môže to byť z toho,že máš suchý vzduch v miestnosti kde spíš a pravdepodobne dýchaš v spánku otvorenými ústami...tým ti vyschne v ústach a následne sa zobudíš na suchý dráždivý kašeľ..nemáš nádchu??alebo nepozoruješ to,že dýchaš s otvorenými ústami??nepíska ti pri tom nočnom kašli na hrudníku??