odoslanie listu

modrooká

Jane-zle to vieš,mne sesternica robí veducu na pošte,minule sa mi stalo že som zabudla napísať adresu,no vrátili mi naspät list.Mám označiť odosielatela,ked to chcem 1.triedu.Odvtedy automaticky píšem.

jane00

ved na poste ti list vratia aby si to dopisal, ked to tam bude chybat, tak ked nevies radsej to napis..na list prvej triedy nemusi byt odosielatel napisany, ja radsej pisem , ale aj tak, dost hlupa otazka, to si v zivote neposielal list?

[zruseny8]

jane00
trosku si otazku nepochopila. ved jasne ze seba napisem ako odosielatela, ale ci je to povinne! ci vobec musit ten odosielatel tam byt..

jane00

no som sa z chuti pobavila :) to akoze si nikdy neposielal list ? a meno odosielatela, cize moje? a co ine by si tam chcel napisat, ze to odosiela mistr karel got ? jasne ze tvoje meno a mozes to napisat aj vlavo hore, povinne sa to vypisuje len ak to posiela doporucene, ked je to len prva trieda, nemusis, pri doporucenom vypisujes aj podaci listok , na poste ti povedia, ak nevies a nemusis sa pytat tu, fakt dobra otazka , prajem pekny den :)