Problem v zamestnaniach

Príspevok v téme: Problem v zamestnaniach
tinusska

Môj problém spocíva v tom, ze odchadzam zo zamestnani kvoli druhým ludom... najskor som pracovala v jednej firme - spolu to bolo 1rok a 9 mesiacov... z toho som posledne tri mesiace bola v inej pozicií - takze aj iny kolektív... odisla som kvoli hnusnemu spravanie - t.j. podkopavanie, ohovaranie, vysmechy, podje.kavanie - ale tu bol plat celkom ok...odisla som do dalsej prace - tam som vydrzala 2,5 mesiaca - odisla som kvoli mizernym peniazom a hlavne ludom ake bolo ich chovanie... a ako mi kazdy valal svoju robotu.... teraz, pracujem tu uz 4 mesiace.. vsetko bolo ok zo zaciatku, az teraz.. opat mi druhi hadzu svoju robotu, blbe poznamky... zabudla som napisat, ze vlastne moje posledne zamestnaia su na pozicii asistentka.. jasne, je tu aj "problem" vo mne.. a som si toho vedoma... t.j. napr. tichsia, neohovaram, nevysmievam sa, nechlastam.. a cigaretu si dam ked som fakt s nervami v koncoch... mam len 22 rokov a uz sa citim sama sebe trapne, ze stale len menim pracu.. ja naozaj chcem pracu kde su hlavne slusny!! ludia, neohovaraju.. mam len strednu skolu - chemicku informatiku...

trosku blba otazka... ale nevedeli by ste mi niekto pomoct najst miesto... naucim sa cokolvek... anglicky hovorim aktivne, PC - vse vyborne... peniaze nie su az tak rozhodujuca vec, ako ten kolektiv a asistentku moc robit uz nechcem... bratislava....

dakujem moc za pomoc, prip. podporu..

jananan

ako sa zachovat ? s kolegynou ktora ma nemieni ani odzdravit.Napr ani otazku,ktora sa tykala prace neodpoveda,tvari sa ze cumi do pc,alebo do blba. Pred sefkou je mila lebo sa jej pcha do riti.Ako sa mam chovat?

[zruseny12]

TINUSSKA
presne ako pise LOONA...
len ja som prisla na to,ze nie vsade sa oplati oponovat za tie roky a niekedy je lepsie byt ticho a nechat tych ZAVISTLIVYCH aby si ULAVILI...
MNE SA NAPR.STALO...ked som pracovala v zenskom kolektive,kde sme boli zavisli jedna na druhej,ze som marodovala zo synom a oni robili nejaku pracu,ktora bola nova,ja som sa jej ani nedotkla,ale ked som prisla do prace,dali mi OPRAVI, ze vraj to mam opravit,pravdaze za opravi sa uz neplati,lebo to je vec toho kto to pokazil/tak ja som robila opravi,za ktore som nemala zaplatene-ktore som nepokazila a ty co to pokazili,si dalej robili pracu za ktoru uz mali zaplateno/...tak ja som sa koli tomu postavila,ze to nie je moje atd...no a to som nemala robit,zacali ma tiez potom stale zavalovat opravami,ze zle robim atd.tak som to vyriesila tak,ze som si vyrobky znacila a odrazu nebola ani jedna OPRAVA...TOTO SA MI STALO UZ DAVNEJSIE...

A NAJNOVSIA SKUSENOST BOLA taka,ze som robila doma nejake veci,a kedze som nemala poriadne s kym sa poradit,do toho zly zrak atd.tak som nejake veci zle vytriedila,veduci mi povedal,ze mi to nemoze zaplatit,ale kedze som vedela ake je to dolezite,tak som suhlasila,lebo viem,ze som mohla doma urobit chybu,tak som suhlasila,ze mi to nezaplati...
ale,mala som stastie,ze som uz do prace nesla koli zdr.probl.lebo keby som sla URCITE BY MI TO DALI VYZRAT A ZACALI BY NA MNA HLADAT CHYBY...

DNESNEJ DOBE JE VELMI TAZKE CI SI CLOVEK PRIZNA,ALEBO NEPRIZNA CHYBU,CI SA OZVE,ALEBO NEOZVE...
DRZIM TI PRSTY,ABY SI SI NASLA TAKU PRACU,ABY SI V NEJ BOLA RADA A STASNA...

civa515

tak tak treba si vydobyt nejaky ten respekt...a najlepsie hned od zaciatku nech kazdy vie co si moze dovolit...treba byt svina inak ta zozeru

loona

tinuska ale ved robotu ti nemaju davat kolegyne ale sef, treba sa proti tomu ohradit /aj ked samozrejme potom zas budes za najhorsiu/. nenechaj sa vyuzivat!!! treba sa vediet lepsie "predat" a hned na zaciatku si urcit hranice, vediet povedat NIE.

uma

Ženský kolektív je fakt na figu... A hlavne to porovnávanie sa medzi sebou, vytŕčanie sa pred klientmi a pod. Pracovala som v jednej robote kde som mala kolegyňu - ktorú som mimochodom do tej roboty pretlačila a všetko ju naučila a už po mesiaci začala vystrkovať rohy, začala ma ohovárať, závisť z jej strany bola neskutočná, intrigovala proti mne, poštvala proti mne niekoľko ľudí z roboty,snažila sa poštvať aj moju naj kamošku, ale to sa jej nepodarilo -našťastie zistila, čo je to za mrchu. Nakoniec som z tej roboty odišla a teraz keď ju vidím, nejako nápadne zvloila image na môj štýl:))) No čo na to povedať? NESKUTOČNÉ!!!!!!

tinusska

jee.. dakujem za vase prispevky.. no jasne, zensky (posraty) kolektiv.... uz zacinam po niecom pokukovat, tak uvidim ci sa nieco podari...

kurnik, stale mi hadzu svoju robotu, lebo oni chcu byt sikovne, co vsetko stihnu, a mne moja robota stoji... strasne sa hnevam sama na seba, ze som taka sprosta a vzdy skacem ako oni piskaju...

loona

cisto zensky kolektiv je najhorisa alternativa, tiez sa mi ovela lepsie pracuje s muzmi, nie su taki zakerni a nepricetne neohovaraju. ked maju problem tak si ho hned vydiskutuju, pripadne daju po hube a na druhy den je to ok :)
pracovat na zivnost sa tiez nie vzdy vyplati ale pokial nebudes pracovat samostatne stale sa musis niekomu prisposobovat a trpet nalady kolegov.

alia

Ja pracujem v čudnom kolektíve - je o ničom, dvaja vyvolení a ostatní sme v podstate nič. Vôbec ma to nebaví, plat o ničom, robota nie je zlá, ale čo z toho...Momentálne mám z toho depku:(