Problem v zamestnaniach

Príspevok v téme: Problem v zamestnaniach
tinusska

Môj problém spocíva v tom, ze odchadzam zo zamestnani kvoli druhým ludom... najskor som pracovala v jednej firme - spolu to bolo 1rok a 9 mesiacov... z toho som posledne tri mesiace bola v inej pozicií - takze aj iny kolektív... odisla som kvoli hnusnemu spravanie - t.j. podkopavanie, ohovaranie, vysmechy, podje.kavanie - ale tu bol plat celkom ok...odisla som do dalsej prace - tam som vydrzala 2,5 mesiaca - odisla som kvoli mizernym peniazom a hlavne ludom ake bolo ich chovanie... a ako mi kazdy valal svoju robotu.... teraz, pracujem tu uz 4 mesiace.. vsetko bolo ok zo zaciatku, az teraz.. opat mi druhi hadzu svoju robotu, blbe poznamky... zabudla som napisat, ze vlastne moje posledne zamestnaia su na pozicii asistentka.. jasne, je tu aj "problem" vo mne.. a som si toho vedoma... t.j. napr. tichsia, neohovaram, nevysmievam sa, nechlastam.. a cigaretu si dam ked som fakt s nervami v koncoch... mam len 22 rokov a uz sa citim sama sebe trapne, ze stale len menim pracu.. ja naozaj chcem pracu kde su hlavne slusny!! ludia, neohovaraju.. mam len strednu skolu - chemicku informatiku...

trosku blba otazka... ale nevedeli by ste mi niekto pomoct najst miesto... naucim sa cokolvek... anglicky hovorim aktivne, PC - vse vyborne... peniaze nie su az tak rozhodujuca vec, ako ten kolektiv a asistentku moc robit uz nechcem... bratislava....

dakujem moc za pomoc, prip. podporu..

civa515

aj ja si myslim ze vsade je to take ale nie v takej forme ako o tom pisala tinusska...nebol to cisto zensky kolektiv? lebo co sa prace tyka radsej pracujem v muzskom kolektive, nezavidia, nerobia zle a intrigy...

!!!

všade je to také. v akejkoľvek práci, kde je kolektív je to ohováranie, klebetenie... Aj keď si budeš mysliť, že tento kolektív je super, aj tak sa raz stane, že ťa za chrbtom budú ohovárať.

jajka001_

tinusska, preklady, alebo nejaka zivnost, alebo aj uctovnictvo sa da robit samostatne
ale myslim ze to chce len najst lepsiu pracu

tinusska

konecne som sa sem dostala.. dakujem baby...

ja by som si velmi chcela najst aj pracu, kde budem "sama sebe panom", alebo teda bez vyssich nad hlavou, no napada ma jedine kurier... ale co som pozerala, tak nie je to nejak extra platena praca...

vycestovat do zahranicia nemozem.. doma mam svoje zavazky... uff baby, neviete mi aspon poradit nejake zamestnania, kde by som bola len ja?

[zruseny12]

TINUSSKA
presne ako pise LOONA,ak nie si taka ako ostatne a nepridas sa k nim,vsade to bude rovnake,lebo vsade dnes maju zelenu- taky ako ty ich opisujes,a to nie je len v praci,toto je vsade aj v beznom zivote...
ak nechces pracovat v kolektive najdi si pracu,kde budes sama,prinajhorsom dve...
alebo vycestuj do zahranicia ak sa da...
vela stastia ti prajem

loona

ja ta chapem je to tazke dneska s pracou, bohuzial je clovek rad ked ma stolicku pod zadkom. na ludi co striedaju pracu sa pozera ze je chyba v nich,ale podla mna to nei je pravda ved ti ani praca nemusi sadnut a kolegovia su dnes vselijaki. ked nie si ohovaracska slepica ktora sa robi pred kazdym pekna budes to mat vsade tazke. aktivne si pozeraj ponuky na webe.