Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka v Spanielsku

katka...

Myslim, ze bordel na plazi je vsade po turistoch. Spaky od cigariet a flase od piva na plazi som videla aj v Grecku, aj v Chorvatsku. Taki su ludia. Bohuzial.
Ale asi fakt by bolo lepsie prenajat si to auto a ist aj tam, kde nie je vela turistov. Ak este mate nejake postrehy ohladom Spanielska, sem s nimi :).

sway

Ja by som to nevidela tak hrozne:-)Stravila som v Spanielsku asi mesiac v malom mestecku medzi Barcelonou a Lloret de Mar,kam sme sa chodili kupat,ked sme chceli ruch.Takisto sme spravili vylet do pyreneji.Mne osobne sa tato krajina paci,more bolo uzasne - velke vlny a drobne kamienky.Ja myslim,ze je najlepsie cez dovolenku mat prenajate auto a pobehat aj okolie.Plaze su plne turistov,ale staci sa kusok odviest a najdu sa aj zakutia,kde budete mat uplne sukromie.

madridanka

Som to nahodou odoslala :-D. Madrid. Neviem, ci si tam bola, ale pouvazuj nad tym. Popripade Barcelona, no vidis, to je snad este lepsie! Mnohe primorske mesta su STRASNE spinave, vdaka turistom. Chodi tam vela anglicanov, nemcov a u nich je to zabehany system, ze sa opiju a prespia na plazi. Rano je tam uz kopa turistov a co vidis? kopu ozranov vyvalujucich sa na plazi, flase, kondomy, najvacsie nechutnosti. Nie je tam "par spin" ale riadny humus. Neviem, ci to zalezi na lokalite a viem, ze sa to moze stat hocikedy, ale myslim, ze spanielsko je jedno z najspinavsich.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka v Spanielsku - Fórum - ZDRAVIE.sk