Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepšia kefa na vlasy?

vdree

Tiež odporúčam Teezer original www.zdravie.sk aj prírodná kefa je dobrá, ale teezer mi teda vyhovuje oveľa viac. Neláme tak vlasy a rozčesávanie je jednoduchšie

gabona1

Ahoj, ja mám dlhé vlasy a dosť sa mi strapatie, preto sa často češem. Podľa mňa je najlepšia kefa na vlasy z prírodných štetín, nevytrháš si tak vlasy, je dosť šetrná k vlasom.

vivit

Jednoznačne Tangle Teezer Original. Mám husté vlasy po pás a bez neho by som bola stratená. Treba vyskúšať, je to fakt zázrak

redka

pocula som dobry ohlad na kefu zo stetin z diviaka (kanci stetiny) - maju ju napr v dm... a potom tangle teazer je tiez dost chvaleny... osobnu skusenost nemam zatial

Severka

ja mám drevenú kefu. Vždy keď si umyjem vlasy tak si ich zabalím do uteráku a potom si ich nechám voľne uschnúť. A keď sú suché tak si ich učešem a ide to hladko. A vlasy sú na dotyk jemné a silné. A preto si na ne dávam aj zelený čaj, pŕhlavu dvojdomu a tak.

Odporúčam drevenú kefu menej dráždi pokožku vlasov ale ani hrebeň nie je zlý.

siu4

drevenu kefu som si kupila v tescu.Su dobre,pretoze sa nemastia tak vlasy a prirodzenejsie ako tie umele,co nic nevydrzia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepšia kefa na vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk