Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepšia kefa na vlasy?

redka

pocula som dobry ohlad na kefu zo stetin z diviaka (kanci stetiny) - maju ju napr v dm... a potom tangle teazer je tiez dost chvaleny... osobnu skusenost nemam zatial

Severka

ja mám drevenú kefu. Vždy keď si umyjem vlasy tak si ich zabalím do uteráku a potom si ich nechám voľne uschnúť. A keď sú suché tak si ich učešem a ide to hladko. A vlasy sú na dotyk jemné a silné. A preto si na ne dávam aj zelený čaj, pŕhlavu dvojdomu a tak.

Odporúčam drevenú kefu menej dráždi pokožku vlasov ale ani hrebeň nie je zlý.

siu4

drevenu kefu som si kupila v tescu.Su dobre,pretoze sa nemastia tak vlasy a prirodzenejsie ako tie umele,co nic nevydrzia

vlasiska

Vevericka ja detto, husta hriva, kazdy mi ju zavidi, len netusia ako problemove a bolestive je sa ucesat ci rozcesat. Mam fintu, ze si vlasy neces ked ich mas mokre, len si ich vysus uterakom a nechaj vyschnut, potom si ich trosku rozces prstami a az potom uces, za prve vlasy menej vypadavaju za druhe sa lahsie rozcesu. Vobec sa ti nebudem smiat, pretoze vyrobky pedigree su velmi kvalitne a pre psa su aj pevnejsie, obycajne kefi robia neviem pre ake vlasy ale vobec nic nevydrzia. Ano hovori sa ze hreben je lepsi lebo kefa viac drazdi pokozku hlavy. Ale ja na svoje vlasy potrebujem jednoznacne kefu, chcem sa vas babulky opytat prosim vas ako cistite kefy s tymi gulickami na konci? lebo nech robim co robim, nikdy tie chuchvalce vlasov uplne z nich neodstranim a hneva ma to, lebo je to hnusne a tak radsej kupim inu kefu. Dakujem za radu ak mate nejaka nejaku sikovnu. Drevene kefy su naj, ale ja osobne som taku este nezohnala ak viete poradit kde sa daju kupit napr. aj na nete budem rada.

vevericka

ja mam velmi silne a huste vlasy, takze hrebene sa mi lamali, kefy vydrazli maloktore..mozno sa teraz budes smiat..ale raz som na vystave psov kupila znacku pedigree (ci tak nejak)ako pre psa..mala pevne tie ostniky, zagulatene, ale nie nalepenou hmotou, ale tak ako su spendlikove hlavicky, takze vobec neskrabe, ked som mala predtym nejaku klasicku z drogerie okamzite sa to zagulatenie olupalo a skrabali, pripadne sa zacali vytahovat..uz ju mam dlho a nic jej nechyba, prefektne mi rozcese vlasy, ktore mam velmi dlhe, takze sa dost uzlia, som spokojna :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepšia kefa na vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk