Dong Quai - skúsenosti

kerhia

Ja som som si objednala tablety od firmy swanson na swanson.sk, postovne je drahsie, no dokopy ma to stalo asi 12 euro. 100 ks - 350 mg v jednej tablete.

Pouzivam ich kvoli problemu s hormonalnou nerovnovahou a zatial mi velmi pomohli s dlhorocnym bolavym akne na tvari okolo ust. Treba si vsak dat pozor, pretoze sposobuju fotosenzitivitu, takze sa treba vyhybat dlhsiemu pobytu na slnku (podobne ako u lubovnika bodkovaneho).

Inak posobia velmi prijemne, ked som ich vyskusala prvy krat, tak mali velmi upokojujuci ucinok, iba sa usmievas a nic ta nerozhadze :D

lienka33

pred mesiacom som si objednala angeliku kvôli problémom s menštruáciou a výborne mi zabrala, dokonca nikde som sa dočítala, že má účinky aj na bujnenie poprsia :D

[zruseny7]

Je možné, že mi rastie na záhrade? Lebo takú bylinu som vytrhla aj ten koreň pekne vonia, vyzerá rovnako ..no aj tak sa bojím si z toho spraviť čaj ..nechcem sa otráviť. :P

RNG

sassa, na krvacanie je yam, senovka grecka a pripadne pupalkovy olej.

Pochybujem, ze na to ti Dong Quai pomoze, hoci je to pre zeny vseobecne velmi napomocna bylina(adaptogen)

sassa

skus www.barnys.sk

prave sa chystam si ho zadovazit pre velmi caste krvacanie tak verim ze pomoze, lebo uz som zufala
pripadne nevie mi niekto poradit nieco na caste krvacanie resp na stale krvacanie asi pol roka?