ocne tiene - ako spravne na to?

Príspevok v téme: ocne tiene - ako spravne na to?
smejka111

ahojte, ak by tu bol niekto kto sa vyzna pretoze uprimne povedane som leniva googlit si to a radsej sa opytam a zistim to takto...
rada si malujem oci kombinaciou dvoch farieb - napriklad siva a cirna, tmavo a svetloruzova, ...
ale ako to mam spravne kombinovat? ma ist svetlejsia dnu ci von? a co ak chcem skusit kombinaciu ruzovej a sivej?
a vie niekto poradit ako si pekne ceruzkou namalovat oci ako to maju v tych filmoch lebo nikdy mi to nejde... raz sa mi nieco podobne podarilo uplnou nahodou, no pri zamernom pokuse to uz vyzeralo strasne...
dakujem za rady...

kjarin

Tu mas par video tipov, ako sa nalicit podla celebrit. Su tam aj take kanarikovske, aj dymove licenie, aj jenmne. Netreba vediet ani po anglicky, staci sledovat, ako to ta baba robi.

www.youtube.com

vevericka

licenie zavisi aj od polohy oci..ci su daleko od seba alebo moc blizko..ak mas tak akurat..ja si davam svetlejsi do kutika napr ruzovy a sivy von,ale zas nie tak pol na pol jemny prechod, niekedy ten tmavsi na horny okraj horneho viecka tak, ze ten svetly je pod nim..a len malokedy pouzivam jednu alebo dve farby zvacsa tak 3-4 pre jemne tienovanie, ale zas nie ako kanarik:)