NOHY

Príspevok v téme: NOHY
oooxi

Dobry den, prosim nevedel by niekto poradit?
Skusim sa to zhrnut, vo februari som prekonal nejaku virozu, teploty 39 stupnov...a zaciatkom aprila ma zacakla boliet a krutit hlava, a zacal som citit stuhnutie lytok. Do dnesnych dni, teda 3 mesiace, sa boelest hlavy viacmenej vytratila, ale ostali a problemy s nohami. Hlavne prava noha ma boli ovela viac ako lava. Ked lezim ci sedim, spim, bolest problemy necitim, akonahle sa vsak postavim citim akoby zablokovane, stuhle, zdrevenene svaly stehna nad kolenom, stuhle lytko...problemy citim hlavne ked chodim a stojim, niekedy my bolest vypichuje i do druhej nohy...inak som mal celkom dlhodobo mierne zvysene teploty nad 37 a doteraz trvajuce zaslby svalstva, akoby brnkanie, cukanie svalov po celom tele, na nohach, tvari, krku...asi vsade.....inak bezne neuro vysetrenia EMG, EEG, MR su negativne, rovnako infekcie a krvne testy az na mierne zvysene ASLO a CRP ale vytery nepreukazali stretptokoky...

oooxi

Horcika mam az az. Beriem 6 tbl cardilanu denne (Mg+K)..a v krvi mam vsetkzch vit. a minenarov dost...jedine mierne zvysene CRP, ASLO, znizene IgM, IgA, C-3

Ivka 1

To tocenie hlavy je sposobene nedostatkom horcika /MG/. Bolesti noh a chrbtice zas nedostatkom draslika a pravdepodobne aj vapnika. Mal by si uzivat vyvazenu mineralovu zmes,ktora podpori spravne vstrebavanie mineralov a stopovych prvkov. Mas toho teraz trosku viac ale postupne by sa malo dat do poriadku. Nedostatok kalia ma vplyv aj na cinnost obliciek a koncentraciu mocu.

oooxi

dakujem za rady...na radu neurologcky chdim teraz tyzden na rehabilitacie ultrazvuk hornej chrbtice a elektroliecba dolnej chrbtice, inak mi zitili nizke intercelularne kalium a vitamin D3...takze mi jeden primar predpisal Cardilan (Mg a K)...po tyzdni mi elektroliecba vyprovokovala trochu bolesti dolnej chrbtice, ale nohy sa mi zdaju trochu lepsie

Ivka 1

Andrea tam by bolo potrebne pit aspon tri mesiace Aloe Vera gel a na likvidaciu zapalov v tele /z toho ta zvysena teplota / uzivat Lycium. Vysledky krvi na CRP su v poriadku ?

Andrea77

Ahoj, mam podobny problem ako ty-az na to, ze uz to trva rok a pol. Tiez som chytila nejaku virozu..a odvteyd mi zostali zvysene teploty, mam zasklby svalov-nervov? neviem sama..a bolest lavej nohy odvtedy, hlavne lytka...Tiez som prekonala mononukleozu, ekd som bola mladsia..

Ivka 1

Odporucam antiviralne a protizapalove prirodne produkty /caj z aloe kvetu a liecivych bylin, aloe vera gel, propolisove tablety, cesnakove tablety s tymianom a na pripadny zapal pankreasu lycium . Poriesi sa tak helikobakter,pankreas a aj spravna funkcia ladvin.

oooxi

borela negat.

akurat som prisiel z gastra, mam helicobaktera a nieco z pankreasom.... a este od nefrologa, mam trochu zvyseny objem mocu