Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veríte na čarodejnice a čarovanie?

Príspevok v téme: Veríte na čarodejnice a čarovanie?
záhadka

veríte na to !AJ! v tejto dobe? počuli ste aj nejaké historky od babičiek, prababiečiek alebo iných (hoci starších) ľudí na túto tému?
- nechcem sa tu baviť o strašidlách ale o čarodejniciach, čarodejoch, mágoch(viem že tej mágie je veeľa veeľa...tak len aby sa nám to tu nedoplietlo):)
wďaka za prispievanie

ShaulaThalit

naše chápanie je veľmi obmedzené, čiže niektoré veci jednoducho ľudský mozog nepochopí... sú to veci, kt. sú za hranicami našeho chápania

LadysFilth

Ja si myslim ,že existuje niečo medzi nebom a zemou ale nie je to ani Boh ani Satan ....je to niečo iné ....ale ved zase každý človek ma nato iný názor.

katty192

čomu všetkému sú schopní ľudia uveriť, ale že existuje Duch lásky, nad tým budú špekulovať ako cárski rusi!

LadyFilth

určite sú ...
niektorí veria , iní nie ..
je to viec-menej na tebe či budeš verit alebo nie ...
to máš ako s upírmi tiež sú , len nie sú takí nápadní ...
nie som blaznivá ani šibnutá velmi sa zaujímam a tieto veci, či už z hladiska satanizmu, kde sú opísane tieto bytosti ako dobré postavy alebo z pohladu krestanstva, kde sú naopak ako velmi velmi zlé bytosti...
zlá ideologia je vždy najviac fascinujúca...tot vše (:

figurkami

su medzi nami a ani o tom nevieme. s jednou som byvala, vedela vyborne varit a naucila som sa od nej pouzivat rozne koreniny :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.