Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

smutná1

no tak to máš teda dobručkého synčeka :-) na závidenie.... no neviem, či mám sem napísať môj nick, vieš, dosť ludí si to tu číta....niečo musíme vymyslieť, lebo by som ho naozaj chcela vidieť :-)) 4000 stojí epidurálka?? no dosť, ale čo už...a kde si ty rodila????? inak, si sa ma pýtala na strie.... ani nehovor, na prsiach sa mi spravili hrozne, také ružovo fialové, a pritom sa mi ani nezdá že by mi narástli....a aj na zadku sa mi spravili.....len na brušku nie...čo ma teší :-)

meggy10

prave zw sme nevedeli ani ze ma zub uz mu ide druhy a on vobec neplace iba vsetko dava do ust. ani teplotu nemal. no u nas stoji epiduralka 4000sk dost drahe ale vsade maju ine ceny. mas na pokeci nick aby som ti ho mohla ukazat?

smutná1

jeeeej malý má už jeden zúbok??? to je chutné...a neplačkal ked mu rástol??? alebo horúčku nemal??? jasné, chcem ho vidieť :-)) no trošku si ma nastrašila, nástrih, krv...waaaa bojííím...ale dám si teda epidurálku...sa niečo pripláca zato, nie??? kolko asi??? no ja dúfam, že ma to chytí, ked bude niekto doma....lebo keby som bola sama, tak sa asi zbláznim....

meggy10

smutna tak preto sa nam narodil skor, lebo ja som bola vkuse v pohybe do skoly peso a naspat v lete nieje ziadna vyhra a kazdy den. uz v 7 mesiaci som bola pootvorena a nasi isli v auguste na dovolenku a tolko co odisli mne kleslo brucho uz som vedela ze uz to pride uz som ani po nociach nespala vzdy ked som isla na wc-ko vytekala zo mna nejaka voda. a v ten den ked nasi cestovali domov som rano isla rodit a nasi prisli vecer o 8 domov. no tak ja mam 19-nast a mame 4 mesacneho matuska s jednym zubom, chces vidiet? verim ti ze ta bolia krize mna kazdy vecer musel priatel vymasirovat chrbat, nohy, brucho:D a strije sa ti nenarobili? neboj sa urcite schudness, ale ja mam poslusne babatko spi celu noc nenervoznim sa tak asi preto nejak kila nechcu ist dole, uz sme ho zapisali aj do jasli a neviem ako to zvladnem bude mi ho luto kazde rano niekde nechat. a urcite sa neboj porodu lebo to bude este horsie a daj si epiduralku ja som prisla do porodnice a triasla som sa od bolesti a ked mi dali PEDU tak som kludne chodila, a ani nebolelo. jednu k nam priviezli na izbu co porodila a nestihla si dat epiduralku tak az skakala od bolesti ze vsetko citila aj sitie ze ako keby zaziva aj nadstrih ju bolel ja som nadstrih necitila iba to hnusne cvak cvak cvak.. a potom teplu krv... strasim? neboj sa urcite to zvladnes lahko len sa neboj a ked bude pri tebe aj priatel tak lavou zadnou.

smutná1

v 37.týždni?? fííha...a prečo tak skoro?? nejaké komplikácie alebo z ničho nič??? no ja dúfam, že budem rodiť až v tom 40.týždni, pretože je to ešte trošku dalej...sa tým len utešujem... :-)) no dve mená... ja chcem šimona a priatel matúša, tak čo bude, šimon matúš?? :-)) to mi príde tak trošku smiešne, :-) a čo sa týka kočíka, tak ideme tento týžden pozrieť, k nám do Nitry,a ked nič, tak máte v zálohe jeden z Hlohovca. inak to ti závidím, že si bola taká chudučká, a že máš teraz nad rámec len 8 kg..ja sa bojím, že ostanem jak sud... ale budem sa snažiť cvičiť a tak, lenže som počula, že ked žena kojí tak by nemala cvičiť...lebo že sa nejaké tie škodliviny dostanú do mliečka. lenže v lete budeme mať svadbu a nechcem byť na nej jak medved....takže toho sa trochu bojím....inak, v poslednej dobe sa nemôžem skoro vôbec hýbať, mám ako keby seknuté na pravej strane krížov. z ničoho nič, bolí ma to jak hovado, ked chodím....a aj malý sa mi posunul v brušku na tú pravú stranu...možno to bude tým, že je viac zaťažená ako lavá...neviem...ale je to neznesitelné...inak meggy, ty máš kolko rokov?? a akého starého synčeka??? nejako mi to uniklo :-)))

meggy10

no moze to byt aj skor mne sa narodil v 37tyzdni ale moc skoro nieje dobre chvalabohu bolo vsetko v poriadku bez problemov ani v inkubatore nebol, neviem ale mne to nejak nedochadzalo ze rodim jednej co bola so mnou na izbe sa narodilo v 36 a bola asi jej mala tyzden v inkubatore a nepriberala jej taka malinka bola ako babika. a kocik uz mate vybraty? ved dajte 2 mena ked sa nemozete dohodnut:D no ja som na zaciatku vazila 50 a rodila som so 72kg cize 22kg som pribrala hruza a des ale hned po porode som sa povazila a o 7kg dole ale este mam 8kg nadramec a velmi by som chcela schudnut, ale vies ked kojim tak moc nemozem nejest a v tom je problem ze nemam skoro ziaden pohyb akurat ked idem maleho von povozit az sa zle citim tak by som chcela byt znovu stihla ako predtym, ale dufam ze do vianoc uz budem, ale ja som sa pocas tehotenstva vela napchavala ja som kazdy den zjedla sama celu cokoladu:D

smutná1

dakujem za radu meggy :-) urcite si to zoberiem zo sebou... a čo sa týka tých psov, ešte sa s tým nič nerobí...že na jar pôjdu preč...hmmmm....noo a hej, mala by som mať na 100% chlapca, pretože sme boli na tom 4Đ sone, a pán doktor nám povedal, hned, že je to chlapce, tak dúfam, že sa nemýlil, lebo mám už skoro všetko kúpené v modrej farbe alebo všetko mám proste chlapčenské :-) a rodiť budem v Nitre, kedže od tial aj pochádzam...termín mám na 24.2.2010...zachvílku je to tu..ked si pomyslím, že to môže prísť aj skôr, tak mi prechádza mráz po chrbte. Strašne sa toho bojím. Aj teba bolievalo srdce??? pichalo ťa tam???? lebo aj mne sa to stáva, a bojím sa, že pri pôrode ma to začne bolieť, a budem v kely... z toho mám obrovský strach... no a čo sa týka mena, tak alex sa mi tiež velmi páči, ale priatelovi nie...vlastne jemu sa nepáči žiadne čo mne...sa nemôžeme dohodnúť.... inak môžem sa spýtať kolko si pribrala v tehotenstve??? lebo mna minule sestrička zdzubala, že vela priberám..na začiatku som mala 58 a teraz mám 72....a pritom sa ani neprežieram....tak neviem..