Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

datelinka

smutna, epiduralka stoji cca 100 €. v nemocnici maju cenniky, mozes si to zistit alebo sa opytat.
ja som rodila uplne prirodzene, bez epi, ani hlaska som nevydala, zatala som zuby, zhlboka sa nadychla a dietatko bolo tu :-)
mala som ale problem povedat, ako sa bude dieta volat, mala som uplne stuhnutu sanku :-))) ale to iba zartujem, ked rozpravam o porode :-)
a partner pri porode? nechaj to na neho, ak bude chciet, nech ide, ma na to pravo, ak nie, nenut ho.
mojmu bolo zle, ked som povedala, ze ideme rodit, normalne musel na wc, ale v nemocnici uz bol hrdina, vtipkoval s lekarom.
smutna, rataj s tym, ze za pritomnost otca pri porode sa vacsinou tiez vybera poplatok.

smutná1

no ved hej, jasné, asi to bude lepšie ked bude pri mne, lenže on je taký typ, že ked uvidí krv, tak mu je zle....sa bojím, že sa tam zloží...a budú mať robotu ešte aj s ním... :D a tá epidurálka, sa dáva v každej nemocnici??? lebo som počula, niečo také, že nie....a čo sa zato platí???? no momentálne sa mám fajn, aj ked ma občas ešte pobolieva to moje srdiečko, ale tak už je to lepšie... pod stromček??? no tak väčšinou oblečenie, bud pre mna alebo pre malého...kozmetiku, aaa vybrala som si puzzle, lebo strašne rada skladám :-)) a ty si čo dostala???? pochvál sa :-) a svadbu plánujeme tak na júl alebo august...tak snád to vyjde :-)

meggy10

smutna aj moj bol pri porode a je to ovela lepsie ako keby som tam mala byt sama a tu epiduralku skus uvidis, ze nebude boliet, ja som prisla s bolestami a zraz nic. a ako sa citis? co si dostala pod stromcek? svadbu neplanujete? uz sa tesim na drobca:DDD

smutná1

dakujem vám baby, že mi to chcete ulahčiť...teraz mi je trošku lepšie, ked viem, že to nie je žiadny horor. Dúfam, že ani môj nebude....a ešte k tomu priatel chce byť pri pôrode, tak aspon nejaká tá opora....a svokra povedala, že nech sa nebojím, že ona vybaví ,,protekciu" nech netrpím, lebo ona je sestrička :-)))bolo to od nej milé... jasné ukážem vám ho potom na fotke, môjho drobčeka, :-) a termín, ten mám okolo 25.februára, ale že to môže byť aj skôr....jajha, zachvílku je to tu....

bublik

smutna, ja viem ze sa to lahsie hovori, ale fakt to nebolo take hrozne, ani ziadne vresky sa nekonali, ked som pri tlaceni trosku vzdychla hned ma zrusili, ze nech som ticho, bude sa mi lepsie tlacit :-D a islo to. ak sa bojis daj si epiduralku a mas, ja som chcela co najprirodzenejsie, preto som si ju nedala, ale ta moznost je tu vzdy tak preco ju nevyuzit.
maly je zlatucky, na vianoce dostal hrkalku a teraz ju ma zavesenu na vajicku, je to taka paradna opica, a dnes konecne zacal do nej boxovat a dokonca sa uz aj trafi :-) je z toho cely paf co dokazu jeho ruky :-) inak mame uz tri mesiace ale drobec je strasne veliky lebo som ho mierne prekrmovala chudatko moje. kedy mas termin?

meggy10

smutna hlavne necitaj take clanky, lebo to bude este horsie, nic sa neboj lekar je tam nato aby ti pomohol, davas si aj epiduralku, alebo nie? ked ti mozem poradit tak si ju daj, ja som ju mala a tie hnusne bolesti prestali a ani jedneho slovka som nevidala, pri porode som sa normalne rozpravala, ale z vedlajsieho boxu, tam bol riadny vreeeesk, az som sa bala:D neboj sa zvladnes to ani nebudes vediet kedy a potom budes velmi stastna, ze uz je von a to kedy sa ti ma narodit?

tak my sme uz darceky dokupili, mojmu ocovi sme kupili zupan aj take boxerky so sexualnymi polohami:D a priatelovemu ocovi tiez take boxerky aj taky balicek kozmetiky, lebo uz sme nevedeli ani co kupit a babkam a dedkom sme kupili fotoramiky a do nich sme dali maleho fotku aj este take chladive mentolove gely:D

a dufam, ze aspon na fotke ukazes mi maleho:D

smutná1

no tak to je dobrý nápad, lenze ja mimco este nemám, tak aké fotky by som tam dala??? aaaach jaj.....rozmýslam, ze mamine kúpim digitálnu váhu do kuchyne...a ocinovi, znackovú mikinu....je to blbost???? ja fakt uz neviem....zajtra idem na nákupy...tak snád s niecím prídem domov.. :-)
bublik....no tebe sa to teraz uz hovorí, ze pôrodu sa neboj ked to uz más za sebou :-) ja sa strasne strasne moc moc bojím...niekedy ma napádajú az také morbídne myslienky, ze co ak to neprezijem....lebo cítam hlúposti, ze zomrela rodicka, a ja potom nemôzem kludne spávat....aaach jaj, porazí ma asi... a ako sa inak más ty a malinký????? tak ti závidím, ze ho uz más doma...aj ja sa strasne tesím, na toho môjho synácika :-)))

datelinka

ano, tam das kolko chces a ono sa to samo priebezne meni, ako prezentacia, ja neviem, kazdy obrazok par sekund. a ked ta prestanu bavit, nahras zas ine, novsie, aktualnejsie :-)