Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

datelinka

skus sa popytat, aj v nay, aj v tescu. mensi displej nekupuj a ani zbytocne drahsi. hlavne nech sa to ma citacku kariet a USB port, aby ste mohli oboma sposobmi nahravat fotky.

datelinka

meggy, mohli ste kupit svokrovcom digitalny fotoram a na kartu uz rovno dat fotocky maleho :-) urcite by potesil :-)

bublik

smutna, ani ja nemam darceky este skoro ziadne, ani neviem co kupit... och.
Porodu sa neboj, nie je to take strasne, ja osobne si myslim ze zubar boli viac :-), bolo to uplne v pohode aj klistir aj vsetko, ja som mala kontrakcie kazde dve minuty a este som pri tom musela tlmocit sestricke... haha jedina vec s ktorou som mala problem bolo to kojenie, lutujem ze som pred tym nechodila na nejaky kurz alebo sa aspon nestretla s laktacnou poradkynou... priniesli mi babo a povedali, nakojte si ho, a ja som ani poriadne nevedela ako ho mam drzat ani nic... to bolo tazke, radim stretnut sa s nejakou poradkynou pred porodom a pekne si to nacvicit :-)

meggy10

smutna tak moj si stale vyberie ved aj ja som si uz vybrala tiez prsten, zehlicku na vlasy, taku sexi kosielku, aj take ako pyzamko take sateove cierne kratasove a na vrch taky priesvitny topik:D no rodicom kupujeme zvlast mamkam sme kupili po kabelke neboli lacne tak im staci k tomu aj sal aj nejaku drobnost a otcom este neviem asi nejeaky sveter a kozmetiku, a vy co ste kupili?

smutná1

no tak to ti závidím....ten tvoj si aspon niečo vybral....ale ten môj, akože nič nechce....no iste...nemám ani šajnu čo kúpiť....a našim....jajha....kupuješ svokrovcom alebo rodičom každému zvlášť alebo spoločný darček??? lebo my sme svokrovcom kúpili spoločný darček...ale ja si myslím, že by sme mali asi každému zvlášť....teda ja aspon tak kúpim našim....

meggy10

smutna tak dnes si vybral strieborny presten, 3 boxerky jedne s mikulasom, teplaky, parfem, nasim mamkam sme kupili kabelky so satkami a este nam treba toho pokupit.

smutná1

jaaaaj ani mi to nespomínaj.....včera som prišla z nemocnice...takže som stratila týžden....máme kúpené len pre svokrovcov....ešte mojim rodičom musíme kúpiť....a bratčekovi....babke, švagrinke...no koniec....nemám ani šajnu čo mám kúpiť....a to nehovorím, o priatelovi....tak tomu neviem vôbec....nejaký nápad???