Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

smutná1

ale ved ja viem, len ja som chcela vedieť, či niektorá nemala počas tehu anémiu.....že čo nato pomáhalo...čučoriedky???? červené mäso???? železo? vieeeš?

aluska

ved utorok zistis co s tebou je a ci to ohrozi male..ved nikto nevie ake presne mas vysledky..je to velmi individualne

smutná1

ahojte, chcem sa spýtať, či mala niektorá z vás počas tehotenstva anémiu...pretože som bola na internom, lebo ma pichalo pri srdci, a tá ma poslala hematologovi, lebo pred rokom sa mi potvrdila mutácia jedného génu....tak som bola, a ževraj mám anémiu ale robili mi testy ešte na niečo iné....teraz neviem načo...v utorok budem vedieť výsledky. hrozne sa bojím, že sa s malým niečo zlé stane.....

smutná1

ved hej, je pekné.... ale tak ja by som chcela iné...nie také,ktoré už je :-) tak snád niečo vyberieme...

meggy10

no vidis tak mame nieco spolocne ale ved matus je pekne meno ja som tiez hovorila, ze nikdy nedam meno po rodicoch, ale stalo sa, lebo sme sa na zaciatku dohodli ked bude dievca si mozem vybrat ja, lebo on o dievcati nechcel ani pocut a ze ked chlapec tak on, tak nech ma radost.

smutná1

vidím, že máme podobný vkus :-)) aj mne sa páči Alex...ale tak je ich už dosť...a priatel sa tiež volá Matúš, a chce aby sa malý volal po nom...ale ja nechcem...nechcem aby sa opakovali mená...a David je tiež pekné meno...tak sa mi volá bráško :-))

meggy10

tak mne moc sa chlapcenske nepacia ja som chcela Alexa, ale uz to ma vela ludi tak priatel chcel aby sa volal po mon ze Matus, tak mame matusa este aj lukas sa mi paci, moze byt este aj david.
a pre dievca som mala viac mien zo zaciatku sa mi pacila Laura, a potom som chcela Charlotte to je karolina ale v anglictine, klara, noemi, aurora, a tak...

smutná1

pre dievča??? ved to je už jedno :-) ale páčili sa mi mená ako, Laura a Karolínka :-) a chlapčenské???? iba tie 3 čo som napísala... tebe sa nejaké chlapčenské páčia??? porad :-)