Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

Morzsi

niekedy mám 100 chutí ale radšej som ticho malá ajtak bude u nej keď nastúpim do práce lebo do školky može ísť až od škol roka 2012/ 2013 - september
keby som ju chela dať v marci 2012 nezoberú mi ju lebo riaditeľka povedala že nedostane od mesta ani halier

takže jedine svokra mama (72) moju malú ešte nevidela a mňa 7 rokov tiež a to jej jej prvé vnúča
síce záujem by už bol ale ja nemám záujem.

meggy10

smutna napisala som ti na pokeci, takze chod tam.

morzsi taku svokru mat,ach...radsej nic nehovorim, mala si ju poslat aj ty.

Morzsi

Ahoj smutná 1

ak sa môžem opýtať v ktorj nemocnici budeš rodiť?
a držím palce nech všetko dobre dopadne

ak nevieš čo zobrať do pôrodnice napísala som zoznam do kolónky
" čo so sebou "

neboj sa mama zmení názor keď si uvidí svoje predpokladám prvorodené vnúča

moja svokra mi odkázala keď sa dozvedela že to bude dievčatko aby som išla do P...

ale keď sa malá narodila nie plakala ale revala...
Keď sme prišli domo nedela doobeda večer stála na rohu ulice a špehovala starý ju uvidel a zavolal ju hore ...

a potom aj keď nemá toho veľa ale aj teraz kúpila malej 2 bal. kvalitných plienok a vždy jej niečo kupuje na mikuláša malá dostala nutrilon na vianoce tiež a to veľký 8OO g.

smutná1

ahojte, meggy10 a dd...ani sa neozvete, ako sa máte??? čo detičky, poslúchajú?? sú zdravučkí??? dúfam, že áno. ja som ešte stále doma...síce mám ešte 10 dní do termínu, ale nemám žiadne príznaky....žiadne...len ma občas pobolieva tak dole v podbrušku ked chodím, ale to trvá už mesiac, takže to s tým asi nebude súvisieť...teraz chodím na kontroly každý týžden... na ozvy a na sono....a zatial sa nič nedeje... kamarátka mi hovorila, že ona rodila 2 týždne po termíne...jaaaj to by som nechcela....ja by som to chcela mať už za sebou :-)

smutná1

ahojte, ste zlatí :-) ale malý ešte nie je na svete...ale meggy má pravdu, čo chvíľa bude :-) už sa neviem dočkať, len tieto posledné týždne sa strašne pomaly vlečú... do termínu mi ostáva ešte 17 dní :-)) waaaa strašne sa teším ale aj bojííííím....ale tak ked to zvládli iné, tak prečo nie ja? :D držte mi päste, nech to dobre dopadne, a nech je maličký zdravučký :-))

msaj

ahoj smutná, dlho si sa neozvala, predpokladám, že drobček je už možno na svete, daj vedieť, dúfam, že všetko prebiehalo ok a ste zdravučkí.

smutná1

ahojte, tak už sa mi to kráááti.... som v 37.tt a už sa neviem dočkať....zdá sa mi to ako večnosť...strašne sa to vlečie tie posledné týždne... v poslednej dobe ma dosť pobolieva bruško....ked sa ráno zobudím, tak ma bolí v podbrušku...je to normálne???? žeby sa už bábo chystalo???? zajtra idem na poradňu, tak dúfam, že bude všetko ok :-)

smutná1

ved to, že nikdy neviem....ale už by som to mala najradšej za sebou, už mi to pripadá ako večnosť...strašne zle sa mi dýcha, malý mi tlačí ako keby na plúca a tie kopance už riadne bolia :-) už ani neviem kedy som sa poriadne vyspala, celú noc. ked sa v noci zobudím, tak ma prepadne taká panika, že čo ak ma to chytí teraz....ešte stále si to neviem nejako predstaviť, ten pôrod..... ale ked mám povedať, pravdu tak sa nan už aj trošku teším :-))
s priatelom sme si pozerali dom, lebo tu u svokrovcov je to čím dalej tým dusnejšie....ale minimálne rok to tu musíme vydržať...a ešte ked chceme mať aj v lete svadbu....jaj tie peniažky sa strašne moc rýchlo rozkotúlajú.... inak keby sme sa brali v lete tak malý bude mať tak 6 mesiacov...to je ešte strašne moc maličký.... nie?? od kolkych mesiacov detičky sedia?????? alebo začínajú sedieť?