Vyspala som sa s frajerom bez kondomu..

Príspevok v téme: Vyspala som sa s frajerom bez kondomu..
mel6662

Vyspala som sa s frajerom bez kondomu.tabletky neberiem.Nechcem od vas pocut aka som hlupa a nezodpovedna pretoze to si uvedomujem.Aka je moznost ze by som mohla byt tehotna ak ho vybral skor nez sa spravil?ale bol panic cize to bolo len taq ze dwakrat dnu a von viac ze newydrzal,ale vybral ho asi tak 10s predtym nez sa sprawil..len zewraj spermie vychadzaju aj predtym ako sa spravi..mam si ist kupit tu tabletku po???len je to dost drahe,a neviem ci je to az take potrebne, a asi mi ju v lekarni bez predpisu nedaju....Dakujem vsetkym..:(

denuš

noo som sa vispala s frajeroom bez kondomu..pretoze to chcell a ja som do toho sla no čo užž .... a povedal mi že si da pozor aby sa domna nedostali spermie ani nič!!!! podla vas možem biť tehotnáá?? viem ze nemusim bit ale tak parr nazorou by sa zišlo..dakujem vsetkiim x)x(

tinka009

awojte...moj nazuor sice spavam s chlapcom s prezervativom...ale niekedy aj bez je to praavda ze aj pred spravenim idu niejake tie kvapocky lasky...ved to je jasne postrehnes to aj pri fajceny chlapca...ale nemyslim si ze ked stihov vitiahnut este skor ze by to tak malo byt ze si tehotna...total blbost...alebo je este jedna moznost z ja som neplodna so mnov to este zatial nic neurobilo...dufam..papa

cviricik

moja mama tak presne pocala mna... a to si myslela ze absolutne nemoze otehotniet ked ide bez kondomu a vyberie foter tesne pred vyvrcholenim..fakt super... radsej chod ihned kupit tu tabletku draha nedraha, ak nechces byt v tom

piti piti pa

mel6662, den predtym??? A to si myslis, ze odbije hodina dvanasta a prestane ti presne ovulacia?? Paneboze.
Co ti brani si ist kupit tu tabletku, ked si bola taka blba, ze si s nim spala?
Alebo mas pravdu...vypytuj sa tu, kym ti jeden nepovie "nemas sancu byt tehotna", teba to uspokoji a velkonocny zajacik ti prinesie nieco pekne - oaaa oaaa oaaa.
Decko blbe (to myslim teba).

niekto

mala si plodne dni ?
kalendarna metoda plodnych dni ma pearlov index 5-25% pricom 5 je idealne pouzivanie

prerusovana ma 4-27%

pearlov index vyjadruje pravdepodobnost otehotnenia za rok pouzivania isteho typu antikoncepcie
en.wikipedia.org

ak mas pravidelny cyklus a mala si neplodne dni je velmi nepravdepodobne ze by si bola tehotna