skutocni priatelia???

Príspevok v téme: skutocni priatelia???
malickasom

Prejdem rovno k veci. Akosi som nikdy nemala stastie na kolektiv ludi. Na strednej skole, to bolo spociatku v pohode, kym som nezacala chodit s mojim priatelom tak sa ukazali aki su. Proste huf magorov co riesili kto ma velky nos, velku rit, kto s kym chodi, kto je aky a nikto nepozrel najprv na seba aby potom hodnotil. Skoro ma ovalilo ked som sa dopocula ze este aj po skonceni skoly ma niekto ohovaral. Ostala som v kontakte asi s 1 kamoskou. Moja najlepsia kamoska zo strednej vsak si za posledne 2 roky nenasla cas aby sla so mnou na kafe ked pridem k rodicom na vikend(byvame daleko od seba). Na vyske to bolo este horsie. Niektori ludia za 5 rokov so mnou neprehovorili, pripadne nemali zaujem ani odpovedat, o nejakej konverzacii nehovoriac. Proste dalsia grupa horenosov, tentokrat ambicioznych karieristov, co by vam nikdy neporadili co bolo na skuske alebo co sa treba ucit lebo to asi bolo pod ich uroven. Z vysky udrzujem pravidelny kontakt len s dvomi babami(bolo nas skoro 100). Nikdy som nebola pozvana na ziadnu party, nikdy som tam nezapadla, dokonca som mala pocit ze niektore baby na mna neprijemne zazerali ani neviem preco, ked sme sa v zivote nebavili a v podstate ani nepoznali. Asi som nemala dostatocne ostre lakte aby som ukazala ze som niekto. Takych outsiderov nas tam bolo viac, s ktorymi sa drviva vacsina ludi nebavila... neviem ci som nejaka divna alebo co... je pravda ze obcas poviem od srdca co si myslim,ale som mila, priatelska, snazim sa vychadzat s kazdym... nikdy som nemala stastie na kamosov... este aj moja najlepsia kamoska odchadza na rok prec :((( ani nemam s kym pokecat niekedy, alebo ist von, proste ziadna poriadna partia, nic... som stale len s priatelom a on je taky ze ma asi este menej kamosov nez ja. Neviem ci som ja divna, ale ked sa pozriem spatne, vzdy som bola isty druh outsidera. Ani neviem co vlastne riesim, ale vzdy som chcela mat okolo seba poriadnu partiu ludi, aby sa stale nasiel niekto kto pojde na pivo, pripadne na vylet. No nestojim o pokrytcov a take povrchne vztahy. Som dost citliva a vedia ma ranit blbe reci. Som spolocenska no casto sa citim sama a mam pocit ze nikto nema o mna zaujem a nema na mna cas :(

somzBa

ahoj april girl, ked som citala tvoje prispevky, pripadalo mi to, akoby som citala o sebe:-) sme si navlas rovnake:-) a vies co je sranda? ze aj ja som z BA:-)

sway

Ja myslim,ze to bolo skor myslelne tak,ze ludia s podobnym IQ a socialnym spravanim sa pritahuju a preto je tazke najst si skutocneho priatela,ak mas trochu ine naroky a IQ ako vacsina.Sry inkubator,ak si to tak nemyslel.Koniec koncov najosamelejsi zivot vedu prave geniovia,pretoze si nemaju,co povedat s priemernymi ludmi.
malickasom
Ja som sa tiez odstahovala do Prahy a kamarati zostali v BA a aj ti sa pomaly odmlcali az na par vynimiek.A tych mi staci vidiet raz za dva mesiace.Vsak nie nadarmo sa hovori "zide z oci,zide z mysle"Tu tiez nemam ziadnych kamaratov a pochybujem,ze si s niekym cudzim nejak extra porozumiem.Takze je to uplne normalne.Nesmut a volny cas venuj sebe.

krakra

momentálne mám jednu kamošku s ktorou sa vidím možno raz za 3 mesiace :-(( s ostatnými som prerušila kontakty, pretože nemali o mňa záujem, vovlala som im kedy dáme stretko, a len sa vyhovárali že niekedy inokedy a ked nezavolam tak ich to ani nenapadne. A tak nevolám a myslíte ze niektora z nich sa ozve?... naj kamoška je v zahraničí, dojde pozrieť dvakrat do roka na SVK ale je to málo... :-(( a je mi smutno..

sade8

inkubator

a to si myslis ze ti ludia co nejmaju kamaratov alebo partiu - maju nizke IQ??

tak to je silo - to si dovolim ti oponovat - pretoze prave tie partie co nam teraz kazdy vecer po nociach vrieskaju pod oknami ho asi privelke nemaju.

inkubator

Tiez som mal podobny problem. Ale dneska je to ine. Problem je totiz v tom, ze na to aby clovek dokazal mat priatelov, musi mat on, aj oni urcitu uroven IQ a socialne spravanie 9musi vediet hovorit aj o niecom inom, ako ohovarat0, ktorzm sa clovek lisi od zvierat. Nechcem nikoho urazit, ale na Slovensku som nikdy takeho cloveka nevidel. Tym nehovorim, ze taky neexistuje, kebz sa do mna chceli nejake zienky zase pustit.

Doubledog, skade si? Si z BA, alebo okolia?

april girl

fgf...som z BA (ironia, vsak..take velke mesto a ja niekoho nemam)
a inak som prekvapena, ze su tu podobni ludia ako ja

malickasom

ale baby ja praveze nie som ani ticha, ani nejaka slusna...viem sa zabavat, som spolocenska, neviem byt sama... len mozno som nemala stastie na tych spravnych ludi neviem :( neviem ci si moji spoluziaci zakladali na tom kto ako vyzera, nemyslim si vsak ze na tom zalezi... ja som o chalanov napriklad nikdy nemala nudzu a mozno preto som bola trnom v oku, navyse ked som si nasla terajsieho priatela, tak som moje "kamosky" sa ma vypytovali kadeco na nho a raz ked nevedeli ze stojim za nimi tak ho pekne poohovarali- trapky. alebo nechapem napriklad take baby, co niekedy sme byvali na jednej chodbe na intraku, v prvaku ked sme sa este len zoznamovali sme sa tam bavili vsetky, kazdy bol mily a potom po case sa s nimi nedalo ani pokecat. Pritom sa medzo nami nic zle nestalo, ziaden konflikt, len proste niektorym ludom nie su dost dobri ludia co nie su ako oni...