skutocni priatelia???

Príspevok v téme: skutocni priatelia???
malickasom

Prejdem rovno k veci. Akosi som nikdy nemala stastie na kolektiv ludi. Na strednej skole, to bolo spociatku v pohode, kym som nezacala chodit s mojim priatelom tak sa ukazali aki su. Proste huf magorov co riesili kto ma velky nos, velku rit, kto s kym chodi, kto je aky a nikto nepozrel najprv na seba aby potom hodnotil. Skoro ma ovalilo ked som sa dopocula ze este aj po skonceni skoly ma niekto ohovaral. Ostala som v kontakte asi s 1 kamoskou. Moja najlepsia kamoska zo strednej vsak si za posledne 2 roky nenasla cas aby sla so mnou na kafe ked pridem k rodicom na vikend(byvame daleko od seba). Na vyske to bolo este horsie. Niektori ludia za 5 rokov so mnou neprehovorili, pripadne nemali zaujem ani odpovedat, o nejakej konverzacii nehovoriac. Proste dalsia grupa horenosov, tentokrat ambicioznych karieristov, co by vam nikdy neporadili co bolo na skuske alebo co sa treba ucit lebo to asi bolo pod ich uroven. Z vysky udrzujem pravidelny kontakt len s dvomi babami(bolo nas skoro 100). Nikdy som nebola pozvana na ziadnu party, nikdy som tam nezapadla, dokonca som mala pocit ze niektore baby na mna neprijemne zazerali ani neviem preco, ked sme sa v zivote nebavili a v podstate ani nepoznali. Asi som nemala dostatocne ostre lakte aby som ukazala ze som niekto. Takych outsiderov nas tam bolo viac, s ktorymi sa drviva vacsina ludi nebavila... neviem ci som nejaka divna alebo co... je pravda ze obcas poviem od srdca co si myslim,ale som mila, priatelska, snazim sa vychadzat s kazdym... nikdy som nemala stastie na kamosov... este aj moja najlepsia kamoska odchadza na rok prec :((( ani nemam s kym pokecat niekedy, alebo ist von, proste ziadna poriadna partia, nic... som stale len s priatelom a on je taky ze ma asi este menej kamosov nez ja. Neviem ci som ja divna, ale ked sa pozriem spatne, vzdy som bola isty druh outsidera. Ani neviem co vlastne riesim, ale vzdy som chcela mat okolo seba poriadnu partiu ludi, aby sa stale nasiel niekto kto pojde na pivo, pripadne na vylet. No nestojim o pokrytcov a take povrchne vztahy. Som dost citliva a vedia ma ranit blbe reci. Som spolocenska no casto sa citim sama a mam pocit ze nikto nema o mna zaujem a nema na mna cas :(

nešťastná

- som podobný prípad
tiež som nikdy nemala partiu, alebo poriadny kolektív... nemám ani priateľa....mám jednu najlepšiu kamošku ktorá sa na mna práve nedávno poriadne vykašľala..takže vlastne už nemám ani ju...ja to nechápem..prečo sú ľudia taký?
chcela by som aby sa vyjadrili tí ludia, ktorý to všetko robia....zakladajú si na tom, kto ako vyzerá atď..tie hlúposti...nádej "v lepší život" mám tiež tak akurát na výške( no čakajú ma ešte 2roky na strednej- no trieda 0 bodov)..ale ako čítam..mnohým sa nepošťastí ani na tej...
- takže tieto prázdniny budú pre mňa najnudnejšie v živote...

.luca.

Ja som tiez stale sama. Tiez nemam kamaratov a ani priatela. Ty mas aspon toho. Mam jednu kamaratku sice, ale tej som dobra, len ked uz fakt nikto iny nie je po ruke. Ak ju niekde volam, tak nema cas, alebo mi povie nech idem s niekym inym alebo sama. A vlastne to mi vravia vsetci, ktorich niekde volam, nech idem sama. Neviem ci som nejaka odpudiva, alebo co. Asi je to tym, ze nie som nejaky extrovert, som skor tichsia a nepotrebujem byt stredobodom pozornosti. Ale uz ma to stve, ze nikomu na mne nezalezi. A ked mam nejaky problem, nemam sa na koho obratit.

april girl

malicka..
nie si truba..ja som zazila nieco podobne, sice som len teraz skoncila gymnazium, ale za cely zivot som si nenasla ani jedneho dobreho kamosa ci kamosku. a ked som si aj myslela, ze uz sa crta nejake kamaratstvo, tak som velmi rychlo zistila, ze dotycnym som bola dobra len vtedy, ked nieco potrebovali a inak o mna ani nezavadili..som z toho hrozne smutna, blizia sa prazdniny a ja nikoho nemam, ziadna partia, nic a o nejakom frajerovi uz ani nehovorim. a ked tu pises, ze na vyske to bolo tiez take ako predtym, neviem, ci sa mam este tesit..stale som len sama a potom ani neviem, o com sa mam s ludmi bavit

malickasom

momentalne zijem v prahe... a vlastne este som tu nemala cas spoznat vela ludi, ale dufam ze najdem lepsich kamosov...
asi mi poviete ze som truba, ked ma mrzi ze som si na ziadnej skole nenasla poriadnych kamosov napriek tomu ze mi aj na strednej aj na vyske niektore spoluziacky povedali ze s takym kolektivom ako bol u nas nemaju zaujem udrziavat nejake vztahy..
mam teraz take tazsie obdobie a akosi si velmi uvedomujem absenciu skutocnych priatelov...

sade8

malicka

to je nas viacerych takych,ako pises urcite sa viaceri spoznaju u nas to ako kolektiv tiez nic moc neni, nikde ani na zakladnej strednej ani vysokej - a tu mi lezie jedna baba poriadne na nervy - si mysli ze je bohvie co - no otras to je na dlhsie rozpravanie - ale nie len kvoli nej ale nie sme nejaky dobry kolektiv.
a odkial si to by aj mna zaujimalo

ani ja nemam okolo seba poriadnu partiu - asi si tiez pripadam niekedy divna