Poradte - schudnut alebo neschudnut?

Príspevok v téme: Poradte - schudnut alebo neschudnut?
zuzula11

Mam 168cm a po dvoch detoch som stale mala okolo 53kg. Minuly mesiac som si zobrala Escapelle a pribrala 3 kg. Nevojdem do oblecenia - bola som 34 az 36, teraz niektore veci az 38. Manzelovi sa takto viac pacim, aj kolegovia v praci ma chvalia za pribrate licka, len ja mam zo seba divny pocit - ved musim menit cely satnik. A okrem toho som prekonala bulimiu a nechcem sa svojou vahou a jedlom uz viac zaoberat. Dost cvicim ale zaroven som sa akosi rozozrala a stale som hladna. Co by ste robili na mojom mieste - schudli alebo nie?

zuzula11

Doubledog ... ano, prekonala, uz 8 rokov som "cista"... samozrejme, ze z hlavy to dostanes tazko, ale s jedlom som vyrovnana, dokonca som nemala problemy ani v tehotenstve ...

zuzula11

Baby, dakujem za rady. Ja viem, ze 53 kg je malo, no ja som byvala fitneska a mam silnejsie stehna. Teraz sa mi cely ten tuk rozlozil prave tam a na zadok ... a tiez zacinam bojovat s celulitidou. Kiezby som pribrala rovnomerne vsade!!! Mam nenormalne chute na vsetko, co je sladke ... k niekto prekonal bulimiu, tak vie, ze je to vemi dlhy boj. Ja mam len strach, ze ak by som prbrala este par kil, psychicky to nezvladnem. Druha vec je, ze manzel ma pomaly nosi na rukach ... ze ma konecne doma "zensku".

doubledog

nic v zlom, ale si si ista, ze je toto pravda:

"...som prekonala bulimiu a nechcem sa svojou vahou a jedlom uz viac zaoberat."
?

kamkaa

zuzula ja by som sa bala na tvojom mieste viac chudnut je to riziko opet spadnutia do bludneho kruhu
a co sa vahy tyka tak na tu vysku si strasne chuda ja by som odporucila pribrat

simca_

ja si nemyslim ze je to vela mozes byt spokojna po 2 detoch taka vaha aj tych 3 kil co si pribrala tak akurat ved co potrebujes byt anorekticka? :-) ved ked cvicis a papas tak si tu vahu ustras aby to neslo hore ale chudnut naco??