hrčky na pohlaví

Príspevok v téme: hrčky na pohlaví
mirka81

RNG, potrebovala by som od teba pomoc. chcela som si objednat z tvojej predajne v Lučenci nejake pripravky, ale najskôr mi hovorili, že žiadny tovar im nechodí a naposledy som sa uz ani nedovolala - zruseny telefon. to uz sa neda nic objednat? ja som mala problemy s imunitou a plucne chlamydie, boleli ma klby. mam to uz dobre na 90%. len som este nieco chcela preventivne. no a objavil sa mi taky problem,ze som mala tento rok vysadenu antikoncepciu a neviem ci to s tym moze suvisiet, ale asi kazde tri mesiace sa mi spraví niekolko hrciek v oblasti malych pyskov alebo aj vyssie, su bolestive a obcas mi trva aj dva- tri tyzdne , kym sa stratia.bola som s tym aj u gynekologa, ten tvrdil, ze musim len pockat, kym sa to vstrebe, ze to sa len upcha nejaka zlaza. ale uz ma to nebavi, bojim sa ,ci to nie je nieco vaznejsie.mala som pred mesiacom aj slaby zapal mocovych ciest a ATB , cize mohli tam byt nejake bakterie.inak bz ten antikoncepcie sa mi hroznhe zmastila plet , mam akne aj na chrbte a ci to nesuvisi aj s tymi hrckami. momentalne som uz zacala uzivat opat antikoncepciu a dufam, ze sa to tym upravi.Porad mi nieco z tvojich pripravkov, a kde si ich mozem objednat! Dakujem , Mirka