Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nešpecifikovaný zápal

Príspevok v téme: Nešpecifikovaný zápal
ivet2020

Už dva mesiace mám zvýšené CRP - 26-40, sedimentáciu 40-50/hod, leukocyty. Absolvovala som veľa vyšetrení - alergológ, zubár, ušný, gynekológ, reumatológ - všetko negatívne. Krv a moč - proti boreliám, toxoplazmóze negat., EBVIgG 3,00, IgM negat., IgCG 11,9, chlamýdia pneumonie Igma IgA - negat. IgG:80,2, HBsAg negat. IgM anti HAV negat. AntHCV - negat. MOč kultivačne - staphylocc. spoileri. RTG pľúc negat. Jediným súčasným prejavom je bolesť svalov a zvýšená únava. Lekárka ma posiela na urologiu. Môžete mi poradiť,prosím, čo by to mohlo byť?

RNG

hociktora z "autoimunnych " to moze byt. Pozri na rozne temy na autoimunne.
Tiez to moze byt zamorenie tela splodinami, bielkovinnymi zhlukmi, tazkymi kovami, pesticidami, mikrobialnymi toxinami atd.
Pozri si na prislusne temy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.