Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kemping

Príspevok v téme: Kemping
lill

Ahojte,

rozmýšľame s partiou kamarátov (3-4), že sa vyberieme na pár dní na turistiku. Aké máte skúsenosti s kempovaním? Ja nemám absolútne žiadne, tak mám pár otázok...koľko dní dopredu si treba kemp zarezervovať? A aká by mala byť optimálna cena osoba/noc? Zatiaľ som pozerala Pieniny a našla som tak 2-3 eurá/noc. Sme študenti, takže hľadám niečo lacnejšie. Asi by sa viac oplatil kemp ako chata, čo poviete?
.
Alebo máte niekto iný tip, kde je pekne a hlavne ničo lacnejšie. Najlepšie na východnom Slovensku. Veľká vďaka za všetky nápady a postrehy :)

zaburka

lill :-) ahoj tak na vychode skus vinne jazero to je hned pri sirave alebo tu siravu pripadne teply vrch na teplom vrchu sa da stanovat aj zadarmo za arealom :-) a tolko ked dostanete chut na obcerstvenie prejdete cez vodu a ste tam zadarmo hihi :-))) alebo staci najst dieru v plote :-P pred dvoma rokmi tam bola :-) hlavny je stan, pitny rezim, nieco pod zub, nezabudnite na baterku ja na nu stale zabudam :) na oboch miestach sa mi paci len na teplom vrchu bol dost problem s drevom na ohen... na vinnom jazere je aj chatova osada staci si ju vygooglovat myslim ze sa vola chatova osada dodo alebo nieco v tom zmysle... vela zabavy a slnecnych lucov prajem

laurikaaa

miesto v kempe si rezervovat nemusis dopredu, teda my sme to tak nikdy nerobili, ved na co aj...a ta cena sa mi zda uplne normalna, taka klasika, sice ja som na slovensku nikdy nekempovala , vzdy iba v chorvatsku... a viac sa ti oplati stan ako chata....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kemping - Fórum - ZDRAVIE.sk