Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make up- syn care akne soft

Sakeena

Prosim, neviete odporucit este iny, lacnejsi make-up? max 10 €. Tento je na mna uz prilis drahy..
Pouzivam ASTOR SKIN MATCH a moja plet, ktora nie je nejaka problemova, je v oblasti cela kvoli nemu mastnejsia a o akne ani nehovoriac :-( Inak make-up je to dobry, co sa tyka ostatneho

zuzi74

Kozmetika syn care sa da zohnat v lekarnach aj v kozmetickych salonoch.

Pre moju bledu plet je nevyhovujuci aj ked by sa mal pekne prisposobit...ja som z neho zlta. Skusala som tu najbledsiu vzorku zo soft touch.

adusha

prosim vas,kde sa da zohnat? ako tak citam ze ho chvalite asi by som ho aj vyskusala.. mam tiez dost problematicku plet a uz dlhsiu dobu neviem najst nic vhadne na zakrytie vyrazok

sisal005

syn care akne soft je skutocne velmi dobry! lepsi make up som nikdy nemala. Tiez som sa zlakla ze je nejaky tmavsi ale je to len zdanie, netreba ho vela a treba ho pekne rozotriet, vyzera prirodzene a dobre kryje. Odporucam

simka111

Aj ja by som chcela vediet... aky je??????
Je naozaj vhodny na mastnu a problemovu plet s akne??? a dlhodobo zmatnuje???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.