Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo znamená táto diagnóza?

llek

Neviem koho sa tato diagnoza tyka -ci teba alebo pribuzneho. Treba sa vzdy pytat lekara, co sa o pacienta stara. Tato diagnoza si vyzaduje svoj komentar, okrem toho neviem ci sa to tyka mladsieho ci starsieho cloveka - povedala by som ze skor starsieho. Cela ta skratka je urcity typ myelodysplazie, co je inak povedane porucha tvorby a dozrievania bielych krviniek. V svojej podstate je to beznou chemoterapiou nevyliecitelne ochorenie s nie velmi priaznivou prognozou. Dotycna osoba je liecena chemoterapiou v nizkych davkach, co sa pri tomto ochoreni standardne pouziva.

sissis

ja by som tiez chcela vediet co znamena nasledovne:

stav po susp. distorzii C chrbtice s posttraumat. CC a CB alg sy bilat.

pyram javy 0, Ny 0, palp. citlive ľ. f-t oblasti, rr HK, lasseque bilat. pri dotahovani, radikulopathia na DK 0, citlivost HK, palp citliva C a LS chrbtica, trapezy bilat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo znamená táto diagnóza? - Fórum - ZDRAVIE.sk