vysmyknutie kondomu do vaginy

llusia

pred 2 dnami som dostala silnu menstruaciu, som si spravila tehotensky test, a vysiel mi negativne=), dufam ze bude vsetko O.K., a nebudem sa tak musiet stresovat

cukrusik

kika, potrat tolko nestoji neviem z kadial si to vzala, ale je to drahsie, zavisi podla týzdna tehotenstva v akom si a kolko sa rozhodne, mimochodom jaja, urcite zmen gynekologa, takeho traeneho co ti da blister s antikou??? ved to je chore a ked to ani neberies, no wau, ako vazne si krava ked vobec u takeho zostavas a radit toku volovinu tu na fore... pardoooon teda..a k veci ilussia, ty sa nestaras ci to robite s kondomom a PO DVOCH DNOCH zistis ze mas kondom vo vagine? preboha dievca kolko mas rokov, to nie je vazne, ale je to skor ubohe sproste a hlupe. zaplat si za to sama.

Kika:)

Potrat stojí 3 až 4 tisíc, nie 9....A ked nemožeš íst k lekárovi, tak si skús spravit test...Niektoré ukazujú či si tehotná, už po pár dnoch po styku.
A to stou antikou by som ja soobne nikdy neskúšala...

dhejni

a v akej polohe si mala ten kondom?tak ako ho mal ,,kokotko´´ nasadeny?potom nevidim problem,ved predsa ak by sa aj spravil do teba by sa to nedostalo,maximalne by to z teba vytieklo von..a celkovo si myslim ze kondom tam pred semenom spravil barieru..podla mna sa nemas coho bat

llusia

ja som vtedy bola K.O. som popila nejaky alkohol, a potom v takychto situaciach clovek straca zodpovednost. som si myslela ze je vsetko v poriadku ked isiel hned na toaletu

dancaBB

hej? ty asi nevies pocitat..ano namiesas si jeden hormon...ale antikoncepcia je kombinovana, tz ze obsahuje 2 druhy hormonov...a ty si miesto jednej bomby davas do seba 2...tak mi nehovor ze neviem pocitat.......
lebo escapelle(tabletka po ) obsahuje levonorgestrel.....ale skoro kazda antika obsahuje este etinylestradiol moja...

llusia

najhorsie na tom je ze ak by som bola na slovensku tak by som ihned isla ku gynekologovi, ale momentalne som v spanielsku...

dancaBB

tak to je trufaly...klobuk dolu..na tvojom mieste zmenim doktora...
to je vacsia bomba jak tabletka po...hm ale sak je to tvoje telo...a ked ti este aj bolo zle ta to o niecom svedci
a este jedna vec...myslim si ze ked sa dana osoba boji ze je tehotna tak asi antiku nebere a neviem z kade by ju zobrala