PAsovy opar a atopicky ekzem

Príspevok v téme: PAsovy opar a atopicky ekzem
siuxxienka

Moj syn mal ovcie kiahne, kedze ja neviem, ci som v detstve prekonala kiahne, tak som cakala ze ich mozno aj dostanem, ale na krku sa mu vyhodil pupak, ktory vyzera ako herpes, hned som bezala ku koznej lekarke, ku ktorej chodim kvoli atop. ekzemu. Vzala mi ster z toho pupaku. Napisala herpesin tbl., fudigin masticku, a nejaky tekuty puder na zaschnutie. Vysledok, ci je to pasovy opar este nemam. Ale boli ma cely krk, pluzgier sa mierne zvacsil a boli, zvacsili sa mi uzliny a som strasne unavena. Atopicky ekzem som mala krasny a teraz po jednej noci sa mi vysypal po celom tele.
Co robit? Mate s tym niekto skusenost, dakujem

RNG

Zvcsene uzliny, unava,v rodine ovcie kiahne=v tele sa ti premnozili virusy, najpravdepodobnejsie najviav ten, ktory ma tvoj syn, HVZ(herpes varicella zoster)

Bran sa antiviralnymi latkami, inac budes mast vnutorne telesne poskocenie po case.
Virusy sa nemusia prejavit vzdy na kozi,mozu mat vnutorne prejavy
Presuvam s herpesov:

Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice,oci, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar,genitalny herpes,
bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych
zhruba podla ucinnosti: Zinok, selen ,Lactobacilus Bulgaricus
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a velmi ucinny chaparal(larrea tridentata). Su aj ine silne zname ako betulin a huba chaga, ale zatial su prakticky nepristupne, lebo ich vyroba a rozsirovanie sa znacne blokuje.
Su to alkoholicky vytazok z brezovej kory a parazitna huba rastuca na breze.