Holuby nam zneprijemnuju zivot

Príspevok v téme: Holuby nam zneprijemnuju zivot
eruska000

Prosim poradte kto vie uz sme bezradny obecny urad na nas kasle ,hygiena a zivotne prostredie sa zas za hlavu chytaju preco ten nezaujem.Ide o nasho suseda chova holubov ma ich asi 100 a je to asi 2 metre od nasho domu.Zije sa nam tu hrozne a tazko ,hopluby su vsade .Ked nezatvorime okna tak nam vlietaju dnu ,museli sme zlikvydovat bazen lebo bol plny peria a trusu,,chlapec dostal z nich astmu ,lebo ma alergiu na perie.Ja skoro rano vstavam aby som pozbierala po dvore a balkone perie aby chlapec mohol "dychat" sused mi na to odpovedal vraj ho mam dat v lete do tabora .Pradlo vonku vobec nevesiam mame krasnu terasu ktoru nepouzivame ,lebo sa nam tam pomaly zasidluju susedove holuby .A to som este vsetko nenapisala ja mam z toho nervy a uzkosti.Starostka sa vyjadrila ze kym nevypukne epidemia zatial zakrňocit nemozu.Tak uz len cakat.

zdradca

Hoc stara tema no musim reagovat. Tak...
1. Aby clovek dostal alergiu na perie to by medzi tymi vtakmi musel byt nonstop. Preto vacsinou maju alergiu na perie ludia co maju doma vtacky v klietkach a v malej izbe.
2. Ak chce niekto chovat holuby musi mat suhlas od susedov.
3. Ak uz sused choval holuby,a vy ste sa pristahovali,kupili dom apod.je to bremeno s ktorym ste mali pocitat. Kedze chov hydiny a inych hosp.zvierat je na dedine bezna a normalna vec
5. Da sa dohodnut s majitelom nech ich vypusta len urcie hodiny cez den,to sa da slusne dohodnut
6.ak sa o nich chovatel stara,pravidelne im cisti holubnik,vakcinuje ich nie je notne mat obavy s chorob. Plati napr.postovy holub nie je mestsky holub,a pritom tie roznasaju x chorob a mamicky v parkoch k nim pustaju este deticky ich krmit
7. Staci dat na balkon atrapu dravca ci vypchateho jastraba a velmi rychlo sa budu tie holuby tomu miestu vyhybat. Podmienka je. Nenechat ho tam dlho,holub je velmi mudry a rychlo zisti ze to nieje nebezpecenstvo
8. Netreba vsetko dramatizovat,vsetko sa da poriesit rozumne.

gretka

Jediné čo ma napadlo je, postrielaj ich, ale nenápadne, lebo aj teba postriela, no mozno by sa ti to hodilo, neviem... ;) ale tak skus aspon zo vzduchovky strielať, aby sa tî vtáci posrali :D alebo policiu zavolaj!

lovec HOLUBOV

tak ja teda byvam na dedine a druhy sused ma viac ako tristo holubov a holubniky vsade ...
Je to haved co nam nicila anteny strechy boli zapchate okapy vyzobany polystyren zo zatepleneho domu ...
No a pan majitel na to ze to neboli jeho holuby, to take bolo .
By som to doprial vsetkym kretenom co sa ich zastavaju, ako by sa tvarili keby sa to deje im ...

MOJ NAZOR JE ZE ICH TREBA POSTRIELAT ...
TO AJ ROBIM LEBO TO NEJDE TO INAC ...

hanka9

Netreba pouzivat svaly a kdejake otravy

staci vyuzit zakony, vyhlasky a ich jednotlive ustanovenia

a preto pozri

Obciansky zakonnik
Zakon na ochranu zdravia
Zakon o veterinarnej starostlivosti
zakon o ochrane zivotneho prostredia
vseobecne zaväzne nariadenie
ine