Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

muž a problem s bradavkami

Príspevok v téme: muž a problem s bradavkami
janiik37

ahojte,potrebujem poradit,mam 23 rokov,som chalan.Asi tak pred 9mesiacmi,ked som športoval,spotil,okolo bradaviek "zdurili"pupaciky,ktore velmi stipaly.(tricko z polyesteru)moc som to neriešil,bo to štípanie prešlo a to ohraničenie bradavky zmizlo..ešte som si ich všimal,kď sa mi v zime stiahli tak ich bolo vidiet,na dotyk cítit ale neboleli ani nestipaly.az teraz pred 9 dnami,som mal opat to tricko a bradavky som si uplne až zosuchal na chrastu.dost ma to palilo,stipalo..po tyzdni chrasticky zmizli,ale stipaoie este nepreslo,aj take palenie.aj take palenie citim.a asi pred 5dnami ma zacalo boliet aj v podpazusi..ako aj som si tam hmatal,nasiel som si dve bolestive miesta,ale hrcky to priamo asi neni..hlavne ked pritlacim ruku k trupu,tak priamo v podpazusi citim ako keby tam nieco bolo.prosim o radu,bo sa dost bojim aby to nebola rakovina i ked u muzov je zriedkava..dakujem za nazory..

janiik37

Ešte som chcel podotknúť,ze som mal hnáčku a zvýšenú teplotu(ale to asi moc nesuvisi bo aj tatino a sestra to mali i ked iba den a bez teploty.)bol som aj u doktorky,pozrela sa na bradavky aj na podpazusie,objednala ma do prsnikovej poradne,ale ze asi to nebude nič..ale to palenie a bolest v podpazusi ma dost znervoznuje.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.