Samovoľný únik moču

nori212

a neviete mi poradiť nejake lieky alebo nieco take aby som nemusel ist k lekarovi s tym ? take co by mi bezne predali v lekarni ? aby mi neunikal ten moc ? urcite nieco je ale neviem ze co prosim poradte:(

mjanik

nori-vyhľadaj akupunktúru-si ešte mladá ,liečba u teba by mala byť v krátkom čase úspešná,stačí dať do poriadku obličky!

dzina5

Prosím ťa nenechaj si to prerásť cez hlavu. Ja som váhala 5 rokov a skončila som
2 krát v nemocnici. nie je to žiadna hamba.Neodkladaj návštevu urologa.

nori212

ahojte mam 15 rokov a trapim sa uz rok alebo dva so samovolnym unikom mocu a dost ma to trapi :(:( co s tym mam robit ? necem aby to vedeli rodkovia poradte prosim diky

tetka

ahojte, dakujem za rady. Okrem toho, co som spominala, musim zdoraznit, ze sa mi to v noci nikdy nestava. A ked mi treba v noci cikat, tak sa automaticky na to zobudim a idem. Takze neviem, ci je moj problem az tak vazny, jak sa o nom bavime. A ked mi niekedy nieco uslo, tak to bolo len par kvapiek, nijak extra vela, preto neviem, ci su dostatocne dovody na navstevu lekara. Skusim to najskor s cvikmi na posilnenie toho panvoveho dna a mozno to aloe s brusnicami.

Aduliena

Na tvojom mieste by som hanbu zahodila za hlavu a k lekárovi išla. Podľa mňa máš ešte len tú ľahkú formu inkontinencie, prvý stupeň, ktorý sa dá liečiť s pomocou liekov. Ale ak to zanedbáš, nasleduje druhý stupeň a potom najťažší tretí stupeň, keď ti už nebudú stačiť povedzme vložky, ale budeš potrebovať plienky, plienkové nohavičky, alebo sa budeš cievkovať a existovať budeš len so sáčikom na moč. Tak si to dobre rozmysli. Nemáš sa prečo hanbiť, nie si jediná s týmto problémom. Lieky by ti pomohli pri tejto ľahkej forme a nikto by o tom nemusel ani vedieť, že ich užívaš.

Ivka 1

Tetka zvierac mocoveho mechura mozes mat oslabeny uz dlhsie, priblizne od tych 14-15 rokov ako uvadzas. V obdobi ked prijimas viac tekutin je aj mocovy mechur viac naplneny ako zvycajne,teda je aj vacsi tlak na zvierac. Aloe=stava z aloe s pridavkom brusnic. Dobra je aj ich kombinacia. Viac info na maily.
Navteva uro-gynekologa je velmi dobra rada. Myslim tiez,ze by bolo potrebne ho
navstivit. Urcite Ti poradi.
Nasla som aj navod na cviky ,ktore posilnuju svaly panvoveho dna, teda aj zvierac mocoveho mechura.
www.depend.sk