Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suchý šampón

sampoooon

je fajn, aj ja ho vyuzivam ale aj napriek malemu mnozstvu na vlasoch ho strasne citit :( ale teraz som nasla nepraskovy - balea v spreji tak som zvedava co to spravi a ci bude ucinkovat tak dobre ako ten praskovy :)

janus33

ja ho tiez pravidelne pouzivam lebo inak by som vlasy musela umyvat kazdy den a to nechcem...zatial som nenasla este iny sposob ako je pravy suchy sampon. ale tiez nemam z neho moc dobry pocit.neviete o niecom inom? alebo oucinnom sampone na mastne vlasy?

Evitska

juj moja, povedat ze sa ti dost mastia vlasy, ked si ich musis umyvat kazdy treti den... ja si musim umyvat kazdy druhy a uz na druhy den poobede su mastne... preto sa obzeram po sucom sampone. v tvojom pripade by som to vobec neriesila.

modracik

Suchy sampon vysusuje vlasovu pokozku, nepouzivaj, ked nemusis.Ja som ho dlho pouzivala a nemohla som sa zbavit suchých šupin v hlave.Mozem Ti poradit kvalitny sampon s kondicionerom, ak by si chcela.Napis na meil.

miroslava63

Ahoj, no tak vieš, ja si vlasy umývam každý deň, lebo ináč ma svrbí hlava ked mam mastné vlasy a ten suchý šamón iba ked sa mi fakt nechce, ale ked máš svetle vlasy je ok, na tmavých vidiet ho ked si ho poriadne nevyčešeš.A pomože možno na 6 hodin, potom svrbi hlava a mastneju vlasy o5.Aspoň u mňa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suchý šampón - Fórum - ZDRAVIE.sk