Problémy s nechtami

Adusik

no lenže pri gélových sa ti môžu skôr zhoršiť ... moja teta mala gélové na nohách a povedala, že nikdy viac ... a možno by som ich ani na rukách nezniesla ...

mnamka257

presne toto iste sa stava aj mne...pravdepodobne ti chyba vapnik...skus tiez pouzivat spevnujuci lak na nechty, a lak na lamave a rozstiepene nechty...alebo si skus dat spravit gelove a pockaj kym ti pod nimi narastu tvoje..treba len skusat

Adusik

zujky nie si jediná čo závidí ja tiež, ja si ich ani neobžúvam a mám ich hrozné a pri tom sa o ne starám ...

SLAVKA_B

Všetkým, ktoré máte problémy s ohrýzaním a ste z okolia Starej Ľubovne, ponúkam modelovanie gélových nechtov... Tie Vám chutiť určite nebudú a samozrejme bola by to škoda zjesť:-) Tak dajte vediet!!!

petka333

zujky niekomu ten lak proti ohryzaniu pomoze a niekto si zvykne aj na taku hnusnu chut....ja mam sestranicu ktora si ohryzavala nechty a kedze robim gelove nechty som ju nahovorila nech si da spravit a s ohryzanim prestala...tak skus aj ty gelove nechty....a budes ich mat aj ty krasne

zujky

ahojte kočky. Ja zavidim vsetkym,co maju krasne nalakovane, upravene nechty.. . Ja si ich hryziem od detstva a vyzeraju uboho .. aj kozicka okolo.. . Chcela by som si ich uz konecne lakovat farebne... na takych ohryzenych to nevyzera dobre.
Pomohol niekomu lak proti ohryzaniu nechtov?? alebo ani ten nedokazal zastavit tento blby zlozvyk..
Dakujem krasne za vsetky odpovede:-)

miladka11

ja som asi mesiac užívala výživový doplnok Kremík + H , no a teraz sa fakt nemôžem sťažovať a predtým som mala s nimi tiež velké problémy...

bibianna

no v drogerke asi takzko lebo je to dost spacializovany gel. ale da sa v netovych shopoch ako je nikashop.sk atd. a tam je napr. od lion cosmetics gel na prirodne nechty