FM group?Je to oblbovak?

Príspevok v téme: FM group?Je to oblbovak?
CHIARA4444

ahojte mate skusenosti s touto firmou zaoberajucou sa dovozom vonaviek(parfemov)?vraj to nie su napodobneniny originalov len ta ista konzistencia bez mena znameho navrhara,spevacky a podobne....viete o tych vonach nieco?je to podfuk alebo?
prosim nech sa vyjadria ti co to pouzivaju/pouzivali nie predajcovia!!!

tasty

pridávam recenziu na vonu FM 272 napodobenina vône PUMA Flowing, prvý dojem, vauuu venia takmer ako originál, ale potom ako som si to nastriekala, hneď som cítila pach liehu, ako pri lacných voňavkách, dala som si na seba, ale vyprcháva úplne inak ako originál, úplne inak vonia na tele....

v skratke záver: snaha o zachovanie vône tam je,,,,len ten základ nie je kvalitný, liehový lacný pach, za mna nie

tasty

.............keďže už nepredávajú môj obľúbený parféme puma flowing, tak som skúsila objednať jeho FM nabodobeninu FM 272, napíšem recenziu ak mi dôjde.....

Monika777

Odkaz pre Neviem 12654.Mate vystižnu prezývku lebo fakt nič neviete len do všetkého strkáte nos.Možno z nudy možno zo zavisti.Mudrý človek platí za produkt ktorý si kupi,hlupak kúpi to čo vidi v reklame a vidi tam meno nejakeho herca speváka čo práve prezentuje nejakú toaletnú vodu a zaplatí za nu desiatky eur.Tým že bola drahá tak si ju nedovolí dať často na seba,lebo by sa mu skoro minula, kiež to parfumy od FMgroup su cenovo pristupné pre každého a môže si ho nastriekať na seba každý den a prijemne voňať celý deň.

Monika777

Môžem potvrdiť to že produkty FM group su kvalitné a dlho vydržia.Su to parfémy s obsahom 20% vonných esencii riedené alkoholom.Su to parfémy a nie nejaké toaletné vody s obsahom 2-5 % vonných esencii riedené destilovanou vodou.Platíte za značku nie za parfem ktorý v skutočnosti parfemom nie je.Ak by to tak nebolo tak by firma FM group nebola v 56 štátoch za 12 rokov posobenia na svete. Ja používam tieto parfemy už 12 rokov a nemenila by som za iné.A uplná špica su feromonové parfémy ktore funguju ako afrodiziakum na opačné pohlavie. A to teda nemá žiadna firma aby ponukala parfemy s feromonmy a inšpirované vôňami svetových značiek.Doplnujúce info viem poskytnuť na mailovej adrese.

Sabrinka777

Môžem povedať len tolko že uživam parfumy s Fm group 12 rokov a som s nimi nadmieru spokojná su naozaj kvalitne a kedže ich nosim na sebe tak sa ma každý píta čo za parfem mam ked poviem aky parfem tak sú hotoví s toho že taký drahý parfem mam tak im poviem že zdaleka nie je drahý ako si myslia lebo ho mam od spoločnosti Fm Group a tam sa platí za parfem nie za značku.Vrelo odporučam každemu a info poskytnem na na emailovej adrese : ganocziova@gmail.com.

parfumylacno.sk

Ospravedlňujem sa, že píšem ako predajca týchto parfumov FM ale skúsim sa vyjadriť čo najnezaujatejšie: o tom ako sú parfumy FM vyrábané a či sú to naozaj verné "kópie" originálov sa asi len tak ľahko nedozvieme. Dopátrať sa nejakého oficiálneho vyhlásenia ako to naozaj je sa zatiaľ asi nikomu nepodarilo a tak zatiaľ prevládajú len samé neoficiálne dohady a predpoklady. Toto teda asi nikomu nepomôže, pretože sú to väčšinou len dojmy a podobne.. Možno ale pomôže skúsenosť ľudí, ktorí tieto parfumy používajú, k tomu môžem poskytnúť aspoň údaje ktoré mám k dispozícii a to hodnotenia a recenzie od zákazníkov, ktorí tieto parfumy používajú: nejaké môžete nájsť tu -odkaz odstránený- a nejaké tiež tu: www.zariadim.sk
Možno to niekomu pomôže.

ri

Ahojte reagujem na otazku ohladne parfemou FM group .nie je to ziaden oblb .objednavam parfemy z roznycch firiem ako avon ,oriflame ,zodiak lr,yodeyma už okolo 10 rokov a zodpovedne mozem povedat že parfemy FM su perfekne pretže ked dam na výber babam tak stale si vyberu FM použivaju stale tie iste lebo su super

ri

Ahojte reagujem na otazku ohladne parfemou FM group .nie je to ziaden oblb .objednavam parfemy z roznycch firiem ako avon ,oriflame ,zodiak lr,yodeyma už okolo 10 rokov a zodpovedne mozem povedat že parfemy FM su perfekne pretže ked dam na výber babam tak stale si vyberu FM použivaju stale tie iste lebo su super

ri

Ahojte reagujem na otazku ohladne parfemou FM group .nie je to ziaden oblb .objednavam parfemy z roznycch firiem ako avon ,oriflame ,zodiak lr,yodeyma už okolo 10 rokov a zodpovedne mozem povedat že parfemy FM su perfekne pretže ked dam na výber babam tak stale si vyberu FM použivaju stale tie iste lebo su super