Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FM group?Je to oblbovak?

Príspevok v téme: FM group?Je to oblbovak?
CHIARA4444

ahojte mate skusenosti s touto firmou zaoberajucou sa dovozom vonaviek(parfemov)?vraj to nie su napodobneniny originalov len ta ista konzistencia bez mena znameho navrhara,spevacky a podobne....viete o tych vonach nieco?je to podfuk alebo?
prosim nech sa vyjadria ti co to pouzivaju/pouzivali nie predajcovia!!!

parfumylacno.sk

Ospravedlňujem sa, že píšem ako predajca týchto parfumov FM ale skúsim sa vyjadriť čo najnezaujatejšie: o tom ako sú parfumy FM vyrábané a či sú to naozaj verné "kópie" originálov sa asi len tak ľahko nedozvieme. Dopátrať sa nejakého oficiálneho vyhlásenia ako to naozaj je sa zatiaľ asi nikomu nepodarilo a tak zatiaľ prevládajú len samé neoficiálne dohady a predpoklady. Toto teda asi nikomu nepomôže, pretože sú to väčšinou len dojmy a podobne.. Možno ale pomôže skúsenosť ľudí, ktorí tieto parfumy používajú, k tomu môžem poskytnúť aspoň údaje ktoré mám k dispozícii a to hodnotenia a recenzie od zákazníkov, ktorí tieto parfumy používajú: nejaké môžete nájsť tu www.parfumylacno.sk a nejaké tiež tu: www.zariadim.sk
Možno to niekomu pomôže.

ri

Ahojte reagujem na otazku ohladne parfemou FM group .nie je to ziaden oblb .objednavam parfemy z roznycch firiem ako avon ,oriflame ,zodiak lr,yodeyma už okolo 10 rokov a zodpovedne mozem povedat že parfemy FM su perfekne pretže ked dam na výber babam tak stale si vyberu FM použivaju stale tie iste lebo su super

ri

Ahojte reagujem na otazku ohladne parfemou FM group .nie je to ziaden oblb .objednavam parfemy z roznycch firiem ako avon ,oriflame ,zodiak lr,yodeyma už okolo 10 rokov a zodpovedne mozem povedat že parfemy FM su perfekne pretže ked dam na výber babam tak stale si vyberu FM použivaju stale tie iste lebo su super

ri

ri

Lubo1

Parfem sa patentovat neda preto ho môže hocikto okopirovat len nesmie ho ponúkať za originál názov a v originál flakone. Písali ste tu aj ze niektoré originál stoja podobne ako v FM, ale rozdiel je v tom ze väčšina originálov je toaletna voda a FM je pavefum. Parfum ma viacej esencii (nad 15%) ako toaletna voda (do 15%). Esencia je taky olejcek ktorý sa dáva do vône a je najdrahšia časť parfumu.

brusinka

ajajja,z tpch si nerob tazku hlavu. to uz len tak z principu nesuhlasi s nazormi inych.
....no co uz...aj takito ludia existuju... :(

paganstorm

pred časom mi znama hovorila že si zvykne od niekoho objednavať parfumy za polovične ceny, lebo nie su v original fľaškach a bez mena vyrobcu atď. voňa bola rovnako krasna a vydržala dlho, ale vobec neviem od akej firmy to bolo

ajajja

tpch, ktorý konkrétny parfém od FM si skúšala? Schválne mi povedz presný názov. Plánujem si zase jeden objednať, tak ho skúsim zo vzorkovníka a porovnám v parfumérke, pokiaľ ho nepoznám.
Neboj žiadnu poruchu čuchu nemám :) S kamoškou sme porovnávali lancome hypnose - ona má originál. Tá vôňa bola rovnaká, aj výdrž. Druhý sme porovnávali môj originál Gucci s FM, to isté. Zbytočne tu budeš útočiť ( ako aj vo všetkých iných témach ). Som presvedčená, že si žiadnu z FM nemala. Je jasné, že sú to napodobeniny, ale VEĽMI dobré ... na rozdiel od nejakých drogérkových Be-es, či ako sa to volajú tie šupy za 3 éčka - tiež napodobeniny, ale tie sa na originál len veľmi chabo podobajú.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FM group?Je to oblbovak? - Fórum - ZDRAVIE.sk