Auto

salala

no tak peugeot mi maly nebude, ved sa tam budem vozit len ja a mozo sem tam niekoho z rodiny alebo kamaratky...cize je to auto urcene len mne..a peugeot 206 sa mi pacil od zaciatku, tak uvidime co a ako a mozno to bude nakoniec aj ten VW... a veru bratovi mozem len dakovat a som nevedela, ze sa az tak vyzna v autach... a vraj sa im nezdalo uz na prvy pohlad kvoli tomu, ze bolo az moc nablyskane...no a aj tak ho zvozil pod ciernu zem :-)

mirka 23

Aj som si myslela, že ťa oyebava, veď som ti poísala, že je to kktina :D Ale nie... lebo ty sa môžeš pýtať n všetky dôležité veci, ale to, že to auto je 3in1 to neuvidíš. Tak poďakuj bratovi. A inak, riadny skok z Fiata na Peugeot. Ten ti schvaľujem :)

titi...

Peugeot 206 nebudeš mať malé?My sme to tiež pozerali,no pre rodinu s dvoma detmi sa nám zdalo malé.Od toho aj vo Favorite máme väčší priestor.Je to pekné autičko,len ked pôvodne si chcel také veľké,no neviem.A VW aký?

aknitka

salala - treba si dávať veľký pozor lebo cesta späť neexistuje. dúfam, že nakoniec kúpiš dobre a budeš spokojná.

mirka 23 - na to zober jed že som žena :-))

salala

tak vam do toho este vstupim, to auto je teda uz pase, cize ho nekupujem, bola som dnes aj s bratom ho pozret a ten len zasol, ako ma ten typek pekne oj.baval . bola tam dole hrdza, vymenena cela nadrz, bolo min narazene, ked nie burane, lebo malo vzadu na dverach inu farbu a aj cely hrdzavy vyfuk...takze tak a rozhodla som sa pre peugeot 206 abo VW...

titi...

My sme mali 18 rokov Favorit v garáži,nie pod holým nebom.Služi dodnes.Nedávno sme si kupili Peugeot 207,práve pozerám má výbavu,doplnky podobné ako ten Fiat,čo chcete kupiť.No je na benzín a z 207-ky je najsilnejší a má motor BMW.Ináč máte pravdu Ziguli a Lada su dobré autá.Silné autá.Ten Fiat vyzerá dobre,taký zachovalý.Ked ozaj dobre funguje v tom všetko čo píšu,tak to je ceľkom normálna cena.Prajem Vám veľa štastia s nákupom.

aknitka

mirka 23 my máme mazdu premacy.

a pre hmmmmmmmmmmmm - my keď sme si išli kúpiť naše prvé auto (fiat marea sedan)tak môj muž intenzívne surfoval po nete a hľadal nejaké info (aj negatívne). našiel spústu fór s diskusiami o poruchách a problémoch, ale aj napriek tomu sme to riskli (v porovnaní komfort a kvalita sa dá vo svojej triede kúpiť za veľmi slúšnú cenu)a kúpili sme si ho. neboli s ním nejaké väčšie problémy a nám celkom vyhovovalo.
potom sme boli nútení hľadať niečo priestranejšie (narodil sa nám syn a my sme sa s kočíkom a taškami nešli pomestiť do marei). a tak sme kúpili mazdu premacy. a vieš čo? normálne bol problém nájsť nejaké fórum kde by sa rozoberali problémy s touto mazdou. všade sa len dočítal, že je to spoľahlivé a bezproblémové auto. jazdíme na ňom už rok a okrem benzínu (a samozrejme počiatočnej prehliadky po kúpe) nás to auto nestálo zatiaľ nič. kamarát má VW polo (r.v. 2002) a ten už okrem karosérie menil hádam všetko. a aj napriek tomu, že my sme s fiatom nemali väčšie problémy tak nám veru veľa ľudí povedalo že sme mali z pekla šťastie. takže neviem kde ty chodíš na tie štatistiky. a to že sú felície spoľahlivé si myslel hádam len zo srandy. áno jazdí ich veľmi veľa ale to len preto lebo to bolo na tú dobu jedno z najdostupnejších áut aj pre obyč. smrteľníka a väčšina tých čo sa lúčili so starou 105 alebo 120 si kupovala novú felíciu. jednu má aj môj otec a vedel by ti narozprávať celý román o tom aké je to "spoľahlivé" auto.
a na čom sa vozíš ty?

mirka 23

Ta Mazda nebola v garaži, ale normalne jazdí až doteraz. A o žigulakoch som už počula :D To je najlepšie auto, to ani Mazda sa nechytá a určite ani ten Hummer :D Svokor mál za socializmu tiež žigul a spomína naňho dodnes....
Inak, čo sa týka škodovkárskeho motora, včera som išla do kopca za jednou Octavkou a tá dymila tak, že Avia je proti tomu nič. jednoducho Simply Clever VW group....

hmmmmmmmmmmm

Mirka sklamem ta,fiat som nikdy nemal,no aky taky prehlad o autach mam.Je dobre,ze mas vsetko podchytene a poznas presne pocty vysrotovanych ale aj PREDANYCH felicii v tom case,ako bol tvoj manzel mlady.Ked porovnas,kolko sa predalo kusov MAZDY 323F a FELICII,tak je to naozaj neporovnatelne.Je pravda,ze felicie nemaju karoseriu pozinkovanu,ale motoricky boli vzdy velmi spolahlive.Aj moj otec mal v garazi 34 rokov nablyskaneho zigulaka 1500-vku,najazdenych na nom 9000km a vyzeral ako babika a nenasla by si na nom kusocek hrdze.Z garaze to auto vytiahol,len ked ho chcel prelestit.A to malo to auto 34 rokov.