knihy o psychologii

psychologičk

stačí ísť do knižnice a tam si vyhľadať ja si takto pravidelne hľadám a čítam knihy, už mám prečítané spústa kníh ale názvy kníh si nepamatám to by som musela porozmýšľať..a som tu len na rýchlovku..ale khnihy o asertivite sú fajn...a tiež ma teraz napadla kniha "sám sebe psychológom" ale autora si totálne nepamatám:D veľa šťastia ....ešte sem prispejem...

zufalka

Ovči a kte si vyčítala,že som ju nečítala? Hovorím,že som si ju objednala "cez internet" a mám ju už 3 mesiace doma.

zufalka

No...tak ja mám vynikajúcu knihu "ASERTIVITOU PROTI STRESU", je to kniha od manželov Praškovcou,ktorý pôsobia v Prahe ako psychiatri...je to úžasná kniha,učí,ako zvýšiť sebavedomie,ako sa stať asertívnym,ako prekonať rôzne úzkosti a fóbie,ako sa naučiť dobre komunikovať s ľuďmi...sú v nej všelijaké cvičenia,ktorými sa človek učí "preprogramovať sa"...inak nikde som ju nemohla zohnať,tak som si ju objednala cez internet,je to fakt super kniha,poradila mi ju moja psychologička,je to už druhé vydanie - rozšírené...to prvé už nevydávajú...takže túto knihu vrele odporúčam.