VELKE PYSKY A FARBA

Príspevok v téme: VELKE PYSKY A FARBA
Delta

Mam 14 rokou a mam veľmi velke pysky,to by ani nebol až taký problem čo tu čítam,že chalanom sa to páči a tak ... ale ony su proste take škarede nemaju normalnu farbu su take šede alebo ake take proste škarede ... je to normálne alebo to je nejaký zápal ?? nič ma nesvrbí ... alebo tak ..ale pametam si ked som taky mala iba jeden a potom zacal chytat farbu taku aj ten druhy a uplne su take vytahane. dakujem

severanka

Delta: veľké pysky môžu byť tmavšie hlavne z vnútornej strany a žiadna baba ich nemá ako vyplnené silikonom, to nevadí ak ti trocha odstávajú alebo tak... neboj, je to v pohode...

ale gynekologa sa na to môžeš spýtať, za to nči nedáš

severanka

tcr: ty si dobrý chudák zakomplexovaný... určite máš ledva 10 centimetrvoého a aj ten ti nestojí... len na Vianoce možno... :D:D:D

degeško vypatlaný, už len kvôli tebe by som si dala niečo chirurgicky odstraňovať...

ale osobne si myslím, že orál si asi robil akurát tak gumenej anči a nie živej babe :D

natalaja

tcr:..ty co tu davas???...ako robi ti dobre ked si vymyslaas??..no podla toho ako pises tak sa mi zda ze vela holiek si asi nemal a jediny komu si mal moznost robit oral boli ti tvoji kamarati ktorych tu tak opisujes....
aa Delta ty sa netrap zlato ved skus si o tom pohovorit z doktorom nebude to mozno dvakrat prijemne ale mala by si sa prekonat..aaa myslim si ze uspejes s hocijakymi pyskami ved sama uvidis ak mas alebo budes mat chalana s ktorym budes spat a bude ta lubit tak urcite taku aka si a mozno aj vdaka tym velkym pyskom...zvladnes to moja...vazne...

bodocka

tcr- chod do riti..hm ja myslim ze mne by sa hnusil ten tvoj. co tu deptas to mlade dievca!! strc si svoje nazory
No Delta viem isto ti to je neprijemne.. Nenapadlo ta, ze by si mohla ist ku doktorovi?? Mozno by si sa dozvedela nieco preco mas tento problem...a moze ti pomoct:) netrap sa tym tak velmi.. ludia su vselijaky, ved aj chalani maju problemy tam dole.. a este tolko, ze je to lepsie, akoby si mala mat nejake zdravotne problemy tam dole alebo bolesti..

tcr

Zeny, ani jedna ste nerozmyslala nad tym,ze si to date chirurgicky skratit...ved akoze pisu tu chlapi,ze je to pekne sexi a neviem co. Ale pre mna je to proste fuj...mne sa to hnusi a mojim kamaratom tiez, niektori dokonca to volaju rezne...mne to skor pripomina tie sople co ma moriak,co mu tak visia. Akoze mal som vela holiek, a len jedna mala take dlhe...akoze povedal som jej,ze sa mi to moc nelubi a nikdy som jej nerobil oral...lebo ta predstava,ze by som jej zahryzol nechtiac do toho rezna...to by ma naplo...Neviem zeny ci by sa Vam lubilo,keby sme my mali 10cm predkozky...a strkali by sme Vam to do ust...vravim mne osobne sa to zda neprirodzene a nechutne...

taktiez

..ja mam tiez taky problem, ale ja mam taky len jeden, a ak budem s chlapcom, budem sa citit strasne trapne, .. tiez neviem,ci je to normalne, dajte nieco tu,niekto skuseny ..