rozchod

Príspevok v téme: rozchod
laura91

Ahojte,dnes som sa rozisla s chalanom s ktporym som bola pol roka.na zaciatku som ho lubila.ale v poslednej dobe.som ho brala skor ako kamarata..bral to zle.plakal a ja ho chapem ze mu to je luto..no aj mna to trapi.sak som nezahodila nieco necenne.ale nechcela som to zbytocne predlzovat.len by sme sa klamali.len sa bojim aj reakcie jeho rodicov.Oni ma mali radi.a neviem ako zareaguju..mrzi ma to aj zanich.ale asi sa takto o vztahu rozmyslat neda.dufam ze sa to casom napravi..problem je aj v tom.ze on nemal vela kamaratov.preto sa tesil z mojej pritomnosti.a teraz bude saam..ach jaaj.neviem ci mu mam pisat alebo to nechat vsetko tak..diki paa

danuskaaa

ahoj laura, urobila si správnu vec, rozišla si sa s chalanom, s ktorým to pre teba nemalo prespektívu. Horšie by bolo, keby si s ním chodila z ľútosti. A lepšie je to ukončiť skôr, ako neskôr, keď by to bolo ťažšie. A k tým rodičom a bratovi: chodili ste spolu vy dvaja nie rodičia ani brat! Takto je to lepšie. A brat sa s ním môže predsa kamarátiť ďalej. A aj vy dvaja môžete ostať kamaráti, ak to dokážete. Neboj sa, on sa z toho dostane oboch vás toho eče v živote veľa čaká.

sweet_lolitta

laura, za to, ze skoncil vztah teba a tvojho byvaleho chalana, neznamena, ze musi skoncit vztah tvojho brata k nemu a pod. Ved on s tym nic nema. Nech su kamarati aj nadalej. V com je problem? A nech si ta oblubili jeho rodicia, ved to je fajn. Nechodila si predsa s nimi, ale s ich synom, cize ich sa to takisto netyka.

laura91

no ja viem s tou rodinou.ale zase pri polrocnom vztahu som s amusela zoznamit s jeho rodicmi..ach jaaj..ja len dufamze to coskoro pominie a zacneme si uzivat leto..

tibike81

Možnože je dobré, nezainteresovať do vzťahov celú rodinu, či rodiny. Najmä vo veku pod dvadsať a na úrovni SŠ (brané z hľadiska určenia času a istej vyspelosti a štádia zrenia :-)...
Ťažko ale povedať, skúsenosť však hovorí, ja som vtedy radšej nič neriešil, teda nebol ani nikoho plač.

Geronimo9632

Rodicia nech Ta netrapia, rodicia chapu veci, ze laska je vec nevyspitatelna, a ze sa v zivote aj taketo veci stavaju ... O nich by som strach nemal... Len sa nevrat k byvalemu " z lutosti " Nemalo by to zmysel ...

laura91

sweet_lolitta si fajn.a diki za tvoje nazory--a co s tymi jeho rodicmi??hm..este je tu problem.ze mam brata ktory si ho neskutocne oblubil.a bojim sa jeho reakcie

sweet_lolitta

Neurobila si nic zle, dokonca ti gratulujem, ze si to nepredlzovala, lebo ten rochod by ho snad bolel neskor este viac. Je jasne, ze myslis na to, co s ni bude, ale aj tak si nepomozes, on sa o seba postarat musi aj tak sam. Drz sa.