prvy sex

Príspevok v téme: prvy sex
tararaaa

ahojte ludia. potreboval by som taku radu. mam frajerku-obaja sme este sex nemali..teda suloz nie. neviete poradit aby ju to co najmenej bolelo? ci nie je na to nejaky uvolnovaci pripravok alebo ju mam uplne ze najviac vzrusit??..to nevem ci sa mi podarii:P skkuste napisat nejake skusenosti. alebo aj vy baby! thanx

xyz

gomez,ved smejem sa aj ja,ale nie do tvare. tak velmi by som ti priala mat ho taky,ako on.aspon na rok a vedel by si sa vzit a prejavit trosku empatie.
potreboval chlapske potlapkanie po ramene,nie dalsi vysmech...a neverim mu...ze povracala :DDDD
to je fakt dobry vtip(este ze ten smiech nie je pocut)

gomez

ja neviem, čím ďalej si čítam ten jeho príspevok, tým viac sa smejem: ...a jedna sa aj povracala.
Sorry xyz,
...nemala si dávať tú pokazenú minerálku po 15.tich pivách...

xyz

velkost tohoto zufalstva zalezi od veku,takze co my vieme...mozno ma 16 a pozera sa na problem inymi ocami ako my starsi.

gomez

Súhlasím s tebou len preto že si to ty. Ale aj tak si dovolím poznámku, že to bolo naozaj veľké zúfalstvo.

xyz

mozno to bolo v zufalstve a vtedy taky clovek nevidi pre svoj velky-maly problem ani podobne temy,kde by sa mohol poducit a upokojit a otvorit si ocka.

gomez

2 xyz:
keď myslíš tú reakciu na olilala, tak asi som, ale z času na čas sa to tu objaví a mne sa zdá, že si tu niekto robí srandu. Okrem toho to do tejto témy nepatrí a podobných tém tu je milión, čo milión, možno až šesťsto.