Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemozem sa zbavit lupin..

vika07

Pouzivat sampon na zbavenie lupin - nie je nic horsie... Predajcovia pridaju zanedbane percento ucinnej latky do nadoby plnej chemikalii a my cakame ze nam to urobi zazrak na hlave... Citala som mnozstvo stranok ohladom tejto temy, vyskusala vselijake sampony ale nic sa nedialo, obcas som mala pocit ze skor zhorsilo... ale dnes uz ich nemam, viete co mi pomohlo? čajovnikovy esencialny olej... Umyjem si vlasy samponom, oplachnem vodou a nakoniec vlasy preplachnem: do 7dcl sklicka nalejem ocot asi tak 1 cm, zalejem vodou asi do 3/4 a dam asi 3-5 kvapiek cajovnika. Preplachnem si tym hlavu a ziadne lupiny nemam :) vazne, ak mate problem, vyskusajte a mozno aj vam zaberie :)

piraatka

a to som mala tych lupin naozaj az az, k tomu som si to nevedomky rozskrabavala co to iba zhorsilo...sampon treba naniest, vmasirovat jemne do pokozky a nechat posobit aspon take 2-3 minutky aby to malo ten spravny efekt, aspon zozaciatku treba vzdy nechat posobit

piraatka

vsatkym, ktori mate problem s lupinami odporucam vam sampon Vichy Dercos proti lupinam, je fakt dobry, mne pomohol takmer okamzite, nikdy po zmiti predtym tie biele potvory nezmizli, pouzila som ho, jeden dva tri zmytia a boli prec uplne! Sice je pisane, ze zmiznu po mesiaci, ale mne zmizli skoro hned. Pomohol aj mojmu bratovi, ten mal lupiny cele roky, ja iba obcasne, a pomohli mu! Dostanete ho v lekarni, stoji okolo 12e.

MadamD

Aj ja som mala tento problém, ale ako používam šampón GlissKur na farbené vlasy (v takom červenom obale) je ich menej :) Neviem čo je na tom pravdy, šampón máš meniť každý mesiac... Ale neviem či je to tak, popravde neskúšala som to :)

Siska238

Ja jednoznačne odporúčam šampon Elseve proti lupinám, má modrý obal. Ja som tieš bojovala s lupinami, ale akonáhle som začala používať toto, tak už 5 rokov žiadne lupiny nemám. A sem tam aj šampon zmením, a nikdy sa mi nevrátili :)

Mudr.J. Blay

Vážené dámy skúste šťavu s jedného citrónu rozmiešať s 100 ml vody a vmasírujte do pokožky mohlo bi vám to pomôcť

zuzkas

ja mám problémy s lupinami už niekoľko rokov,vyskúšala som už rôzne vodičky od kožnej,šampóny z lekárne,ale aj z obchodu,vitamíny,no proste všetko a pred pár týždňami si jedna pani kupovala v lekárni šampón SEBIPROX,pýtala som sa jej či ho už mala a či jej pomáha.keďže mi všetko porozprávala,tak som si ho aj ja kúpila.stál cca 6 eur,je strašne maličký,/60ml/má sa dávať 2krát a nechať pôsobiť.ja si ho dávam len raz,stačí úplne málinko a už po 2 umytiach som nemala žiadne lupiny a cítim že mám úplne čistú pokožku hlavy.takže ak vám nieje ľúto dať 6eur za malú flaštičku,tak odporúčam,lebo mne fakt pomohol a to som už vyskúšala všeličo!toho,že je malý sa nebojte,lebo stačí dať tak 2hráškové guličky a poriadne vmasírovať.

casanta

Vies ide aj o to, ze akeho povodu su lupiny. Pokial ti nezaberaju veci z drogerii, moze byt pricina inde. Moja mama ma lupiny zo stresov. Chodi s tym ku koznej, skoro nic nepomaha, jedine sa nerozculovat a vtedy je to relativne v pohode. Mam mala dost stresove obdobie v praci, teraz vymenila robotu tak snad to pomoze. Treba hladat pricinu. Niekedy to moze byt alergia na kozmetiku, inokedy uplne nieco ine, vaznejsie. Pokial to trva dost dlho, skus vyhladat doktora. mozno ten pomoze.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemozem sa zbavit lupin.. - Fórum - ZDRAVIE.sk