Nemozem sa zbavit lupin..

dzedze

ahojky...možno už odpisujem na tuto diskusiu neskoro, našla som ju cez google, lebo som hľadala práve vichy dercos proti lupinám...dneska som vyskúšala vzorku a môžem povedať, že ma zatím vôbec nesvrbí hlava, u mna je najhrošie to, že sa mi urobi par lupin, potom ma to hrozne svrbi, ja neodolam škrabem niekedy aj tak podvedome, a rozšíri sa mi to a potom niekedy až chrasty...no a nizoral som davnejšie používala, ptoom mi kožná rpedpísala polytar AF /dostať ho aj bez predpisu, na predpis je o niečo lacnejší pohybuje sa to v korunách ešte od 200-300sk) ale naposledy prd mesiacom ked sa mi po nejakej dobe znovu vratili lupiny, mi ten polytar zrejme nepomohol ked som ho domínala a po 3 tyzdnoch boli spať, tak som znovu n head and shoulders, ten je dobry na take prestriedanie a popri nom nejaky z lekarne a ak sa mi to zase zhorší, lebo teraz sa to ukludnilo, tak iste kupim VICHY DERCIS ANTIDANDRUFF

[zruseny17]

jednoznacne vichy dercos!manzelovi neskutocne pomohol,ten mal lupiny az ako chrasty a nic mu nepomahalo,a ak len na chvilu...uz cez rok pouziva vichy-teraz uz len raz tyzdenne,prestriedava ho s inymi,ale lupiny uz nema!!!

chamomilla

nuž tak mne proti lupinám veľmipomohol šampón DERCOS od Vichy .. má takú zelenú nálepku .. a na nej Anti-Dandruff Nourishing ... je fakt super ... kúpiš ho v každej dobrej lekárni ... a určite neolutuješ ... =)))

zuzic

vies maris mne uz tie normalnesampony z drogeri nazaberali a zacali mi velmi padat vlasy...tak som isla k doktorke ta povedala ze najskor musime rychlo odstranit lupiny a predpisala mi polytar...cize ano je na predpis, ale uz si nepametam kolko stoji ale asi okolo 200 SK.

sisa72

myslim že ten polytar je na lakársky predpis.. nie volne predajný.. skus ten Vichy je fakt dobrý.. či chceš ist ku kožnej.. mne tie bežne šampony z drogerie tiež nezaberali..

zuzic

ja som mala ten isty problem vlastne este obcas aj mam, nepomohli mi ziadne sampony z obchodu ani zihlavove...ja som isla ku koznej ta mi dala polytar a pomohol uzasne...

Aduliena

Skús si po umytí vlasov vmasírovať do pokožky hlavy sódu bikarobónu. Mne to celkom pomohlo.
Lyžičku sódy bikarbóny zmiešaš s vodou na kašičku a to si votrieš do pokožky hlavy, necháš 5 minút pôsobiť a umyješ. Toto rob aspoň týždeň.