prvy bozk

Ema132

prvy bozk s mojim terajsim priatelom bol na diskoteke:))) nepoznali sme sa, len sme spolu tancovali a tak sme sa zacali bozkavat:)) no potom po dvoch mesiacoch sme sli von...nase prve rande to bolo..:) uz pred viac ako dvomi rokmi...:) cely cas sme sa len a len rozpravali, srandovali a az potom vecer sme sedeli v parku na lavicke a on bol taky zamysleny..spytala som sa ho nad cim premysla a on ze nad nicim...este raz som sa ho to spytala, ze ved vidim aky je zamysleny a on bol ticho...dal si hlavu do dlani a potom sa na mna pozrel taky zlaty nesmely a povedal ze "ja to kaslem" a pobozkal ma...aaa na to nikdy nezabudnem....nikdy nikdy nikdy:)

Ema132

jeee aka pekna tema:) moj prvy bozk:D naozajstny s jazykom:) mala som 15 a bola som u chalana zo skoly,ktory sa mi pacil a s ktorym som si predtym dlho pisala aaa sme si pisali zo srandy ze ma nauci bozkavat sa aaa tak nejak to aj bolo, ze ma siel ucit:) na jeho posteli, pri krasnej pesnicke...pohladkal mi tvar, chytil ma za hlavu a pomaly prisunul k sebe:) a buchli sme si zuby:D to bolo take zlate_:) aaa potom sme uz lezali na posteli:))aa bozkavanie uz slo same:) pekne daaaaaavne pradavne spomienky:)