Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strojček

Príspevok v téme: strojček
zúbkatá

ahojte vsetci vopred dakujem za vase odpovede.........takze mam taky problem...moje zuby, presnejsie trojky su take neposlusne ze aj ked mam 15 rokov este stale nezliezli dolu na soje miesto, len tam doteraz cakaju moja zubarka to vyriesila operaciou pri ktorej mi mliecne vytrhli a teraz pomocou retiazok stahuju dolu...mam aj fix od maja....chcela som sa spytat ci ma niekto s tym skusenosti a kolko asi to stahovanie trva..zubarka mi raz povedala najskor ze pol roka, potom rok, potom dva.ako keby sa sama nevedela rozhodnut....vdaka

mel6662

Vydrzat sa to urcite da,len mne napriklad ked ho dali dole asi pred rokom,tak sa mi este usta neopravili a mam ich tak trosku vypuklejsie.Neviem ci rozumies,lebo ked som mala strojcek stale som mala zavrete usta aby ho nikto nevidel.

zúbkatá

vies ale ja to nijako neovplyvnim uz pretoze si ho nevytrhnem aj s tymi retiazkami...uff asi by to bolelo...=)))......ja len dufam ze to nebude trvat tie 3 roky pretoze je to naozaj dlha doba a ten fix nejako moc nemusim..aj ked som si uz nan zvykla co bol dost problem nie je to bohvieco..ale dakujem ti za tvoju odpoved ..si zlata=)

mel6662

Ahoj ja som mala fixny strojcek tri roky.Dali mi ho asi v 13 kedy som este nemala vsetky zuby vonku.Neskor ked sa mi zacali prerezavat sedmicky a osmicky,neako to neslo a tak mi ich museli vyoperovat a zuby sa mi tym zas pokrivili.takze ak nemas este vsetky zuby vonku,radsej pockaj.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strojček - Fórum - ZDRAVIE.sk