kolaps

Príspevok v téme: kolaps
samy

moja mamina ma cely svoj zivot vysoky tlak,intenzivne ho vsak lieci od mozgovej prihody spred troch rokov.tlak ale stale neklesal.minuly tyzdem v piatok mi skolabovala je v nemocnici a ma tlak 110/70,co mala mozno este ako dieta.neviem co mozem od jej stavu ocakavat ked tlak klesol po tolkych rokoch.je to dobre alebo zle?nejak mi to ani lekari nevysvetlili co sa vlastne stalo.

ADKA00

Samy moja mamina bola na tom tak istto ako tvoja.Mala vysoky tlak dokonca lezala aj v nemocnici raz jej zostalo zle a vtedy lekar zistil ze tlak ma az priliz nizky100/60.Tiez jej na to nic nepovedali ze to sa stava a zle jej vraj zostalo preto ,lebo ten organizmus nie je zvyknuty na taky nizky tlak .A poviem ti ze odvtedy vysoky tlak nema ,stale ho ma nizky a uz si na to zvykla .Neboj mamina tiez bude v poriadku ,len sa telo musi z toho spamatat.

samy

ahoj kristinka no to som urobila a nic nove som sa prave nedozvedela.vobec neviem ci ju mozem nechat aj samu lebo teraz mam z toho strach.ona odpadla bez nejakej zjavnej priciny a bez varovania.dakujem

kristina111

samy, ja osobne by som v prvom rade konzultovala jej stav s jej osetrujucim lekarom.. ten ti to najlepsie vysvetli a povie co je vo veci.. podla toho sa potom zariadis a budes vediet ako na tom je..